ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoanănume purtat de mai multe persoane | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.184.376 RON | 957.742 RON | 1.893.335 RON | 188.891 RON | 2.660.308 RON | 957.982 RON | 3 |
| 2024 | 2.283.811 RON | 1.365.846 RON | 1.065.052 RON | 21.772 RON | 2.402.389 RON | 1.366.086 RON | 3 |
| 2023 | 2.246.943 RON | 1.036.943 RON | 427.776 RON | 9.722 RON | 2.704.230 RON | 2.277.920 RON | 3 |
| 2022 | 3.159.563 RON | 1.806.188 RON | 883.033 RON | 139.714 RON | 2.562.778 RON | 1.806.428 RON | 3 |
| 2021 | 2.231.773 RON | 1.198.632 RON | 370.005 RON | 237.776 RON | 2.004.851 RON | 1.834.256 RON | 4 |
| 2020 | 2.127.553 RON | 1.197.060 RON | 500.409 RON | 116.703 RON | 2.126.720 RON | 1.739.465 RON | 4 |
| 2019 | 1.841.807 RON | 1.100.532 RON | 638.906 RON | 138.916 RON | 1.599.356 RON | 1.100.772 RON | 4 |
| 2018 | 1.465.601 RON | 750.665 RON | 394.764 RON | 135.606 RON | 1.009.981 RON | 750.905 RON | 3 |
| 2017 | 1.581.684 RON | 907.699 RON | 304.317 RON | 163.759 RON | 1.048.497 RON | 907.939 RON | 3 |
| 2016 | 1.324.086 RON | 785.789 RON | 207.913 RON | 25.301 RON | 968.641 RON | 786.029 RON | 2 |
| 2015 | 154.659 RON | 64.211 RON | 26.404 RON | 373 RON | 90.442 RON | 64.411 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.184.376 RON | 2.283.811 RON | 2.246.943 RON | 3.159.563 RON | 2.231.773 RON | 2.127.553 RON | 1.841.807 RON | 1.465.601 RON | 1.581.684 RON | 1.324.086 RON | 154.659 RON |
| Venituri totale | 2.405.727 RON | 2.468.041 RON | 2.497.120 RON | 3.202.448 RON | 2.242.764 RON | 2.132.351 RON | 1.943.426 RON | 1.616.979 RON | 1.584.104 RON | 1.324.086 RON | 154.659 RON |
| Cheltuieli totale | 1.268.009 RON | 1.029.980 RON | 1.439.672 RON | 1.367.539 RON | 1.025.574 RON | 915.299 RON | 826.275 RON | 851.571 RON | 646.924 RON | 441.923 RON | 85.808 RON |
| Profit brut | 1.137.718 RON | 1.438.061 RON | 1.057.448 RON | 1.834.909 RON | 1.217.190 RON | 1.217.052 RON | 1.117.151 RON | 765.408 RON | 937.180 RON | 882.163 RON | 68.851 RON |
| Profit net | 957.742 RON | 1.365.846 RON | 1.036.943 RON | 1.806.188 RON | 1.198.632 RON | 1.197.060 RON | 1.100.532 RON | 750.665 RON | 907.699 RON | 785.789 RON | 64.211 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 188.891 RON | 21.772 RON | 9.722 RON | 139.714 RON | 237.776 RON | 116.703 RON | 138.916 RON | 135.606 RON | 163.759 RON | 25.301 RON | 373 RON |
| Active circulante | 2.660.308 RON | 2.402.389 RON | 2.704.230 RON | 2.562.778 RON | 2.004.851 RON | 2.126.720 RON | 1.599.356 RON | 1.009.981 RON | 1.048.497 RON | 968.641 RON | 90.442 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 630 RON | 630 RON | 630 RON | — | — | — | — |
| Creante | 1.974.874 RON | 1.159.505 RON | 1.608.297 RON | 1.604.165 RON | 1.475.816 RON | 1.391.767 RON | 1.396.472 RON | 846.028 RON | 752.332 RON | 678.426 RON | 90.007 RON |
| Casa si conturi la banci | 328.539 RON | 1.121.194 RON | 1.095.933 RON | 958.613 RON | 528.405 RON | 734.323 RON | 202.254 RON | 163.953 RON | 296.165 RON | 290.215 RON | 435 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.118 RON | 11.665 RON | 7.682 RON | 14.530 RON | 2.687 RON | 1.308 RON | 1.406 RON | 82 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 1.893.335 RON | 1.065.052 RON | 427.776 RON | 883.033 RON | 370.005 RON | 500.409 RON | 638.906 RON | 394.764 RON | 304.317 RON | 207.913 RON | 26.404 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 4.688 RON | 15.938 RON | 27.561 RON | 41.053 RON | 4.857 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 957.982 RON | 1.366.086 RON | 2.277.920 RON | 1.806.428 RON | 1.834.256 RON | 1.739.465 RON | 1.100.772 RON | 750.905 RON | 907.939 RON | 786.029 RON | 64.411 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.