| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.340.465 RON | -32.519 RON | 567.853 RON | 753.842 RON | 692.369 RON | 878.358 RON | 3 |
| 2024 | 1.857.732 RON | 55.895 RON | 430.525 RON | 630.542 RON | 731.108 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 931.125 RON |
| 4 |
| 2023 | 2.283.791 RON | 143.555 RON | 231.651 RON | 517.440 RON | 589.441 RON | 875.230 RON | 5 |
| 2022 | 2.774.296 RON | 103.739 RON | 197.471 RON | 475.465 RON | 453.682 RON | 731.676 RON | 6 |
| 2021 | 3.678.971 RON | 307.116 RON | 83.512 RON | 240.905 RON | 470.544 RON | 627.937 RON | 5 |
| 2020 | 2.132.997 RON | 89.631 RON | 88.144 RON | 120.506 RON | 288.459 RON | 320.821 RON | 4 |
| 2019 | 2.192.099 RON | 29.008 RON | 70.085 RON | 69.218 RON | 232.057 RON | 231.190 RON | 8 |
| 2018 | 2.575.009 RON | 167.107 RON | 23.760 RON | 46.858 RON | 179.084 RON | 202.182 RON | 8 |
| 2017 | 1.447.263 RON | 40.951 RON | 79.927 RON | 9.070 RON | 112.048 RON | 41.191 RON | 5 |
| 2016 | 811.202 RON | 56.373 RON | 45.758 RON | 594 RON | 91.919 RON | 46.755 RON | 2 |
| 2015 | 63.175 RON | -9.818 RON | 79.949 RON | 1.347 RON | 68.984 RON | -9.618 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.340.465 RON | 1.857.732 RON | 2.283.791 RON | 2.774.296 RON | 3.678.971 RON | 2.132.997 RON | 2.192.099 RON | 2.575.009 RON | 1.447.263 RON | 811.202 RON | 63.175 RON |
| Venituri totale | 1.340.466 RON | 1.857.734 RON | 2.301.791 RON | 2.795.869 RON | 3.700.485 RON | 2.142.053 RON | 2.258.628 RON | 2.592.668 RON | 1.450.652 RON | 811.211 RON | 63.175 RON |
| Cheltuieli totale | 1.372.786 RON | 1.789.074 RON | 2.140.879 RON | 2.670.503 RON | 3.362.193 RON | 2.033.450 RON | 2.207.696 RON | 2.399.818 RON | 1.395.459 RON | 747.582 RON | 71.098 RON |
| Profit brut | 0 RON | 68.660 RON | 160.912 RON | 125.366 RON | 338.292 RON | 108.603 RON | 50.932 RON | 192.850 RON | 55.193 RON | 63.629 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 32.320 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 55.895 RON | 143.555 RON | 103.739 RON | 307.116 RON | 89.631 RON | 29.008 RON | 167.107 RON | 40.951 RON | 56.373 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 32.519 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.818 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 753.842 RON | 630.542 RON | 517.440 RON | 475.465 RON | 240.905 RON | 120.506 RON | 69.218 RON | 46.858 RON | 9.070 RON | 594 RON | 1.347 RON |
| Active circulante | 692.369 RON | 731.108 RON | 589.441 RON | 453.682 RON | 470.544 RON | 288.459 RON | 232.057 RON | 179.084 RON | 112.048 RON | 91.919 RON | 68.984 RON |
| Stocuri | 636.935 RON | 638.877 RON | 560.456 RON | 419.265 RON | 422.885 RON | 234.537 RON | 177.816 RON | 111.158 RON | 49.669 RON | 29.066 RON | 17.604 RON |
| Creante | 49.912 RON | 51.015 RON | 24.550 RON | 33.799 RON | 35.398 RON | 40.663 RON | 35.763 RON | 33.749 RON | 42.194 RON | 29.700 RON | 5.702 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.522 RON | 41.216 RON | 4.435 RON | 618 RON | 12.261 RON | 13.259 RON | 18.478 RON | 34.177 RON | 20.185 RON | 33.153 RON | 45.678 RON |
| Datorii totale | 567.853 RON | 430.525 RON | 231.651 RON | 197.471 RON | 83.512 RON | 88.144 RON | 70.085 RON | 23.760 RON | 79.927 RON | 45.758 RON | 79.949 RON |
| Capitaluri proprii | 878.358 RON | 931.125 RON | 875.230 RON | 731.676 RON | 627.937 RON | 320.821 RON | 231.190 RON | 202.182 RON | 41.191 RON | 46.755 RON | -9.618 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 3 | 4 | 5 | 6 | 5 | 4 | 8 | 8 | 5 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.