EUROFLAVIS S.R.L.
- APIMEL PROD SRLdocumentat 2018 – 2021
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 138.500 RON | 29.519 RON | 14.066 RON | 24.649 RON | 34.222 RON | 44.805 RON | 1 |
| 2024 | 127.450 RON | 47.480 RON | 8.027 RON | 26.024 RON | 54.298 RON | 72.295 RON | 1 |
| 2023 | 125.400 RON | 24.522 RON | 4.232 RON | 16.727 RON | 36.798 RON | 49.293 RON | 1 |
| 2022 | 92.125 RON | 21.317 RON | 7.884 RON | 3.933 RON | 28.722 RON | 24.771 RON | 1 |
| 2021 | 64.049 RON | 2.002 RON | 8.440 RON | 5.900 RON | 11.258 RON | 8.718 RON | 1 |
| 2020 | 31.250 RON | 17.042 RON | 1.746 RON | 222 RON | 18.766 RON | 17.242 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 138.500 RON | 127.450 RON | 125.400 RON | 92.125 RON | 64.049 RON | 31.250 RON |
| Venituri totale | 138.500 RON | 127.450 RON | 125.400 RON | 92.125 RON | 64.055 RON | 31.250 RON |
| Cheltuieli totale | 107.594 RON | 78.758 RON | 99.810 RON | 69.932 RON | 61.489 RON | 13.319 RON |
| Profit brut | 30.906 RON | 48.692 RON | 25.590 RON | 22.193 RON | 2.566 RON | 17.931 RON |
| Profit net | 29.519 RON | 47.480 RON | 24.522 RON | 21.317 RON | 2.002 RON | 17.042 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 24.649 RON | 26.024 RON | 16.727 RON | 3.933 RON | 5.900 RON | 222 RON |
| Active circulante | 34.222 RON | 54.298 RON | 36.798 RON | 28.722 RON | 11.258 RON | 18.766 RON |
| Stocuri | 2.200 RON | 2.200 RON | — | — | — | — |
| Creante | 29.604 RON | 40.585 RON | 30.000 RON | 6.000 RON | 5.000 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 2.418 RON | 11.513 RON | 6.798 RON | 22.722 RON | 6.258 RON | 18.766 RON |
| Datorii totale | 14.066 RON | 8.027 RON | 4.232 RON | 7.884 RON | 8.440 RON | 1.746 RON |
| Capitaluri proprii | 44.805 RON | 72.295 RON | 49.293 RON | 24.771 RON | 8.718 RON | 17.242 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |