Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.062.893 RON | -142.225 RON | 91.612 RON | 0 RON | 453.699 RON | 362.087 RON | 14 |
| 2024 | 1.239.903 RON | 48.508 RON | 131.453 RON | 1.968 RON | 633.797 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 504.312 RON |
| 13 |
| 2023 | 866.075 RON | -79.795 RON | 78.377 RON | 4.115 RON | 530.066 RON | 455.804 RON | 13 |
| 2022 | 941.057 RON | 26.240 RON | 73.798 RON | 16.390 RON | 593.006 RON | 535.598 RON | 14 |
| 2021 | 854.580 RON | 58.566 RON | 70.648 RON | 29.586 RON | 550.419 RON | 509.357 RON | 14 |
| 2020 | 730.751 RON | 80.746 RON | 119.076 RON | 42.783 RON | 527.084 RON | 450.791 RON | 14 |
| 2019 | 732.129 RON | 39.374 RON | 113.182 RON | 55.980 RON | 427.247 RON | 370.045 RON | 16 |
| 2018 | 984.382 RON | 116.085 RON | 102.571 RON | 69.177 RON | 364.065 RON | 330.671 RON | 23 |
| 2017 | 1.014.349 RON | 224.998 RON | 206.128 RON | 82.374 RON | 338.340 RON | 214.586 RON | 21 |
| 2016 | 522.717 RON | 15.075 RON | 237.593 RON | 76.429 RON | 144.377 RON | -10.411 RON | 15 |
| 2015 | 51.433 RON | -25.686 RON | 203.921 RON | 87.912 RON | 90.523 RON | -25.486 RON | 9 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.062.893 RON | 1.239.903 RON | 866.075 RON | 941.057 RON | 854.580 RON | 730.751 RON | 732.129 RON | 984.382 RON | 1.014.349 RON | 522.717 RON | 51.433 RON |
| Venituri totale | 1.065.804 RON | 1.239.025 RON | 858.027 RON | 943.016 RON | 864.626 RON | 733.200 RON | 741.100 RON | 976.772 RON | 1.027.952 RON | 524.240 RON | 51.753 RON |
| Cheltuieli totale | 1.208.029 RON | 1.155.177 RON | 930.106 RON | 908.495 RON | 798.446 RON | 645.657 RON | 694.346 RON | 850.843 RON | 793.371 RON | 505.414 RON | 75.877 RON |
| Profit brut | 0 RON | 83.848 RON | 0 RON | 34.521 RON | 66.180 RON | 87.543 RON | 46.754 RON | 125.929 RON | 234.581 RON | 18.826 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 142.225 RON | 0 RON | 72.079 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 48.508 RON | 0 RON | 26.240 RON | 58.566 RON | 80.746 RON | 39.374 RON | 116.085 RON | 224.998 RON | 15.075 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 142.225 RON | 0 RON | 79.795 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 25.686 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 1.968 RON | 4.115 RON | 16.390 RON | 29.586 RON | 42.783 RON | 55.980 RON | 69.177 RON | 82.374 RON | 76.429 RON | 87.912 RON |
| Active circulante | 453.699 RON | 633.797 RON | 530.066 RON | 593.006 RON | 550.419 RON | 527.084 RON | 427.247 RON | 364.065 RON | 338.340 RON | 144.377 RON | 90.523 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 1.964 RON | 1.964 RON | — | 2.135 RON | 12.729 RON | 8.723 RON | — | — |
| Creante | 434.510 RON | 479.023 RON | 518.741 RON | 572.659 RON | 453.430 RON | 461.323 RON | 349.713 RON | 235.565 RON | 303.852 RON | 132.020 RON | 58.250 RON |
| Casa si conturi la banci | 19.189 RON | 154.774 RON | 11.325 RON | 18.383 RON | 95.025 RON | 65.761 RON | 75.399 RON | 115.771 RON | 25.765 RON | 12.357 RON | 32.273 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.376 RON | — |
| Datorii totale | 91.612 RON | 131.453 RON | 78.377 RON | 73.798 RON | 70.648 RON | 119.076 RON | 113.182 RON | 102.571 RON | 206.128 RON | 237.593 RON | 203.921 RON |
| Capitaluri proprii | 362.087 RON | 504.312 RON | 455.804 RON | 535.598 RON | 509.357 RON | 450.791 RON | 370.045 RON | 330.671 RON | 214.586 RON | -10.411 RON | -25.486 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 14 | 13 | 13 | 14 | 14 | 14 | 16 | 23 | 21 | 15 | 9 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.