Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -1.031 RON | 1.227.612 RON | 0 RON | 249.375 RON | -978.237 RON | 0 |
| 2024 | 0 RON | -353.914 RON | 1.226.797 RON | 0 RON | 249.591 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -977.206 RON |
| 0 |
| 2023 | 409.722 RON | -36.491 RON | 875.520 RON | 0 RON | 252.228 RON | -623.292 RON | 3 |
| 2022 | 970.313 RON | -369.917 RON | 830.947 RON | 0 RON | 244.146 RON | -586.801 RON | 6 |
| 2021 | 889.040 RON | 155.487 RON | 659.878 RON | 0 RON | 442.993 RON | -216.885 RON | 7 |
| 2020 | 634.852 RON | 31.892 RON | 540.846 RON | 0 RON | 168.474 RON | -372.372 RON | 6 |
| 2019 | 1.319.270 RON | -251.182 RON | 428.698 RON | — | 24.415 RON | -404.264 RON | 10 |
| 2018 | 1.323.894 RON | 50.866 RON | 224.512 RON | — | 71.431 RON | -153.081 RON | 7 |
| 2017 | 323.773 RON | -92.600 RON | 592.489 RON | — | 388.542 RON | -203.947 RON | 5 |
| 2016 | 91.976 RON | -111.290 RON | 276.242 RON | — | 164.895 RON | -111.347 RON | 7 |
| 2016 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 409.722 RON | 970.313 RON | 889.040 RON | 634.852 RON | 1.319.270 RON | 1.323.894 RON | 323.773 RON | 91.976 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 1 RON | 409.724 RON | 970.313 RON | 895.728 RON | 687.773 RON | 1.319.270 RON | 1.329.662 RON | 323.774 RON | 91.976 RON |
| Cheltuieli totale | 1.031 RON | 353.915 RON | 442.122 RON | 1.330.527 RON | 731.350 RON | 649.445 RON | 1.556.886 RON | 1.265.839 RON | 413.322 RON | 202.520 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 164.378 RON | 38.328 RON | 0 RON | 63.823 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 1.031 RON | 353.914 RON | 32.398 RON | 360.214 RON | 0 RON | 0 RON | 237.616 RON | 0 RON | 89.548 RON | 110.544 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 155.487 RON | 31.892 RON | 0 RON | 50.866 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 1.031 RON | 353.914 RON | 36.491 RON | 369.917 RON | 0 RON | 0 RON | 251.182 RON | 0 RON | 92.600 RON | 111.290 RON |
| Active circulante | 249.375 RON | 249.591 RON | 252.228 RON | 244.146 RON | 442.993 RON | 168.474 RON | 24.415 RON | 71.431 RON | 388.542 RON | 164.895 RON |
| Stocuri | 45.307 RON | 45.307 RON | 45.307 RON | 72.397 RON | 21.885 RON | 733 RON | 4.334 RON | 16.003 RON | 380.127 RON | 164.296 RON |
| Creante | 182.277 RON | 182.139 RON | 182.234 RON | 3.749 RON | 4.718 RON | 3.724 RON | 3.300 RON | 3.300 RON | 4.736 RON | 469 RON |
| Casa si conturi la banci | 21.791 RON | 22.145 RON | 24.687 RON | 168.000 RON | 416.390 RON | 164.017 RON | 16.781 RON | 52.128 RON | 3.679 RON | 130 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 1.227.612 RON | 1.226.797 RON | 875.520 RON | 830.947 RON | 659.878 RON | 540.846 RON | 428.698 RON | 224.512 RON | 592.489 RON | 276.242 RON |
| Capitaluri proprii | -978.237 RON | -977.206 RON | -623.292 RON | -586.801 RON | -216.885 RON | -372.372 RON | -404.264 RON | -153.081 RON | -203.947 RON | -111.347 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 3 | 6 | 7 | 6 | 10 | 7 | 5 | 7 |
conform SEAP
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
1 contract atribuit, in valoare de 1.476 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.477 lei.
Achizitii directe
1 contract
1.476 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 19:49).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.