| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.513.011 RON | 138.730 RON | 427.190 RON | 174.028 RON | 392.845 RON | 139.683 RON | 3 |
| 2024 | 1.400.491 RON | 183.681 RON | 211.691 RON | 68.458 RON | 327.134 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 183.901 RON |
| 2 |
| 2023 | 1.568.139 RON | 168.355 RON | 221.888 RON | 104.710 RON | 287.288 RON | 170.110 RON | 2 |
| 2022 | 1.663.361 RON | 193.692 RON | 211.626 RON | 141.423 RON | 264.095 RON | 193.892 RON | 2 |
| 2021 | 518.158 RON | 109.813 RON | 88.900 RON | — | 233.936 RON | 145.036 RON | 2 |
| 2020 | 277.195 RON | 56.723 RON | 81.867 RON | — | 179.195 RON | 97.328 RON | 1 |
| 2019 | 260.550 RON | 40.378 RON | 90.293 RON | 1.416 RON | 129.482 RON | 40.605 RON | 1 |
| 2018 | 213.475 RON | 12.991 RON | 78.913 RON | 2.296 RON | 120.258 RON | 37.911 RON | 1 |
| 2017 | 142.146 RON | 30.409 RON | 35.785 RON | 1.936 RON | 106.603 RON | 67.024 RON | 1 |
| 2016 | 138.114 RON | 34.804 RON | 3.058 RON | — | 39.672 RON | 36.614 RON | 2 |
| 2015 | 17.946 RON | 1.610 RON | 14.220 RON | 455 RON | 15.575 RON | 1.810 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.513.011 RON | 1.400.491 RON | 1.568.139 RON | 1.663.361 RON | 518.158 RON | 277.195 RON | 260.550 RON | 213.475 RON | 142.146 RON | 138.114 RON | 17.946 RON |
| Venituri totale | 1.513.012 RON | 1.400.502 RON | 1.568.227 RON | 1.671.344 RON | 518.158 RON | 277.195 RON | 260.550 RON | 213.475 RON | 142.154 RON | 138.114 RON | 17.946 RON |
| Cheltuieli totale | 1.341.899 RON | 1.179.847 RON | 1.386.073 RON | 1.461.273 RON | 398.670 RON | 214.911 RON | 217.562 RON | 198.349 RON | 108.215 RON | 99.884 RON | 15.798 RON |
| Profit brut | 171.113 RON | 220.655 RON | 182.154 RON | 210.071 RON | 119.488 RON | 62.284 RON | 42.988 RON | 15.126 RON | 33.939 RON | 38.230 RON | 2.148 RON |
| Profit net | 138.730 RON | 183.681 RON | 168.355 RON | 193.692 RON | 109.813 RON | 56.723 RON | 40.378 RON | 12.991 RON | 30.409 RON | 34.804 RON | 1.610 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 174.028 RON | 68.458 RON | 104.710 RON | 141.423 RON | — | — | 1.416 RON | 2.296 RON | 1.936 RON | — | 455 RON |
| Active circulante | 392.845 RON | 327.134 RON | 287.288 RON | 264.095 RON | 233.936 RON | 179.195 RON | 129.482 RON | 120.258 RON | 106.603 RON | 39.672 RON | 15.575 RON |
| Stocuri | 214.590 RON | 103.090 RON | 59.374 RON | 99.404 RON | 115.631 RON | 40.637 RON | 10.397 RON | 18.770 RON | 16.273 RON | 4.190 RON | 11.658 RON |
| Creante | 159.365 RON | 213.216 RON | 188.934 RON | 147.017 RON | 52.129 RON | 11.668 RON | 9.135 RON | 5.799 RON | 4.345 RON | 5.030 RON | 1.165 RON |
| Casa si conturi la banci | 18.890 RON | 10.828 RON | 38.980 RON | 17.674 RON | 66.176 RON | 126.890 RON | 109.950 RON | 95.689 RON | 85.985 RON | 30.452 RON | 2.752 RON |
| Datorii totale | 427.190 RON | 211.691 RON | 221.888 RON | 211.626 RON | 88.900 RON | 81.867 RON | 90.293 RON | 78.913 RON | 35.785 RON | 3.058 RON | 14.220 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 5.730 RON | 5.730 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 139.683 RON | 183.901 RON | 170.110 RON | 193.892 RON | 145.036 RON | 97.328 RON | 40.605 RON | 37.911 RON | 67.024 RON | 36.614 RON | 1.810 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.