ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 752.249 RON | -147.510 RON | 212.251 RON | 0 RON | 932.729 RON | 720.478 RON | 6 |
| 2023 | 1.261.577 RON | 10.713 RON | 303.280 RON | 331 RON | 1.169.397 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 752.249 RON |
| 867.987 RON |
| 6 |
| 2022 | 2.244.379 RON | 277.824 RON | 523.687 RON | 2.319 RON | 1.378.642 RON | 857.274 RON | 3 |
| 2021 | 2.871.112 RON | 391.305 RON | 580.214 RON | 4.306 RON | 1.155.208 RON | 579.450 RON | 4 |
| 2020 | 1.835.910 RON | 239.540 RON | 443.889 RON | 6.294 RON | 625.740 RON | 188.145 RON | 3 |
| 2019 | 102.801 RON | -51.595 RON | 185.550 RON | — | 134.155 RON | -51.395 RON | 3 |
| 1.261.577 RON |
| 2.244.379 RON |
| 2.871.112 RON |
| 1.835.910 RON |
| 102.801 RON |
| Venituri totale | 752.450 RON | 1.261.577 RON | 2.244.393 RON | 2.871.112 RON | 1.847.010 RON | 102.801 RON |
| Cheltuieli totale | 899.960 RON | 1.238.187 RON | 1.944.303 RON | 2.451.265 RON | 1.590.731 RON | 154.052 RON |
| Profit brut | 0 RON | 23.390 RON | 300.090 RON | 419.847 RON | 256.279 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 147.510 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 51.251 RON |
| Profit net | 0 RON | 10.713 RON | 277.824 RON | 391.305 RON | 239.540 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 147.510 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 51.595 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 331 RON | 2.319 RON | 4.306 RON | 6.294 RON | — |
| Active circulante | 932.729 RON | 1.169.397 RON | 1.378.642 RON | 1.155.208 RON | 625.740 RON | 134.155 RON |
| Stocuri | 198.235 RON | 385.577 RON | 418.704 RON | 332.156 RON | 126.266 RON | 36.291 RON |
| Creante | 725.880 RON | 777.368 RON | 918.431 RON | 821.381 RON | 487.445 RON | 85.868 RON |
| Casa si conturi la banci | 8.614 RON | 6.452 RON | 41.507 RON | 1.671 RON | 12.029 RON | 11.996 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 1.539 RON | 0 RON | 150 RON | — | — |
| Datorii totale | 212.251 RON | 303.280 RON | 523.687 RON | 580.214 RON | 443.889 RON | 185.550 RON |
| Capitaluri proprii | 720.478 RON | 867.987 RON | 857.274 RON | 579.450 RON | 188.145 RON | -51.395 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 3 | 4 | 3 | 3 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.