GROWTH ACADEMY S.R.L.
- ECOKIDS’N STUFF - S.R.L.documentat pana in 2021
- ECOKIDSN STUFF SRLdocumentat pana in 2020
- J24/1044/2015MARAMURESdin 21.10.2015
- J12/5714/2021CLUJdin 22.11.2021in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -1.791 RON | 10.130 RON | — | 73.032 RON | 62.902 RON | — |
| 2023 | 14.702 RON | 8.841 RON | 6.387 RON | — | 71.080 RON | 64.693 RON | — |
| 2022 | 12.488 RON | 6.869 RON | 1.285 RON | — | 57.138 RON | 55.853 RON | — |
| 2021 | 39.067 RON | 29.154 RON | 1.611 RON | 1.027 RON | 49.568 RON | 48.984 RON | — |
| 2020 | 74.110 RON | 55.291 RON | 49.929 RON | 2.395 RON | 67.364 RON | 19.830 RON | — |
| 2019 | 66.226 RON | -3.186 RON | 49.355 RON | — | 13.895 RON | -35.460 RON | — |
| 2018 | 64.763 RON | -14.421 RON | 81.237 RON | — | 48.963 RON | -32.274 RON | 1 |
| 2017 | 32.556 RON | -24.132 RON | 55.678 RON | 4.097 RON | 33.728 RON | -17.853 RON | 1 |
| 2016 | 20.440 RON | 6.492 RON | 60.136 RON | 5.200 RON | 61.215 RON | 6.279 RON | 0 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 14.702 RON | 12.488 RON | 39.067 RON | 74.110 RON | 66.226 RON | 64.763 RON | 32.556 RON | 20.440 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 14.709 RON | 12.489 RON | 39.067 RON | 74.110 RON | 66.226 RON | 64.763 RON | 32.638 RON | 20.489 RON |
| Cheltuieli totale | 1.791 RON | 4.420 RON | 5.245 RON | 8.742 RON | 16.623 RON | 67.425 RON | 77.539 RON | 56.135 RON | 13.382 RON |
| Profit brut | 0 RON | 10.289 RON | 7.244 RON | 30.325 RON | 57.487 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.107 RON |
| Pierdere bruta | 1.791 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.199 RON | 12.776 RON | 23.497 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 8.841 RON | 6.869 RON | 29.154 RON | 55.291 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.492 RON |
| Pierdere neta | 1.791 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.186 RON | 14.421 RON | 24.132 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | 1.027 RON | 2.395 RON | — | — | 4.097 RON | 5.200 RON |
| Active circulante | 73.032 RON | 71.080 RON | 57.138 RON | 49.568 RON | 67.364 RON | 13.895 RON | 48.963 RON | 33.728 RON | 61.215 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 12.917 RON | 13.370 RON | 24.106 RON |
| Creante | 69.525 RON | 66.633 RON | 57.130 RON | 27.233 RON | 60.252 RON | 4.657 RON | 27.535 RON | 4.500 RON | 7.030 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.507 RON | 4.447 RON | 8 RON | 22.335 RON | 7.112 RON | 9.238 RON | 8.511 RON | 15.858 RON | 30.079 RON |
| Datorii totale | 10.130 RON | 6.387 RON | 1.285 RON | 1.611 RON | 49.929 RON | 49.355 RON | 81.237 RON | 55.678 RON | 60.136 RON |
| Capitaluri proprii | 62.902 RON | 64.693 RON | 55.853 RON | 48.984 RON | 19.830 RON | -35.460 RON | -32.274 RON | -17.853 RON | 6.279 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 0 |