ADVENS NEW CLASIK S.R.L.
- J40/13474/2015BUCURESTIdin 03.11.2015
- J23/5624/2017ILFOVdin 09.11.2017in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Sat Afumaţi (Com. Afumaţi)
satul Afumaţi (Com. Afumaţi)
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoană | nepublicat |
| 1 deținător în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.789.539 RON | 292.695 RON | 297.481 RON | 115.399 RON | 298.015 RON | 292.935 RON | 7 |
| 2024 | 1.607.613 RON | 725.798 RON | 353.401 RON | 158.704 RON | 735.052 RON | 726.040 RON | 8 |
| 2023 | 1.409.490 RON | 677.902 RON | 314.987 RON | 217.926 RON | 578.116 RON | 678.143 RON | 9 |
| 2022 | 1.329.237 RON | 665.042 RON | 127.652 RON | 40.887 RON | 578.333 RON | 698.568 RON | 8 |
| 2021 | 1.068.442 RON | 548.565 RON | 126.389 RON | 14.686 RON | 566.779 RON | 606.019 RON | 8 |
| 2020 | 902.414 RON | 469.001 RON | 92.728 RON | 11.567 RON | 392.996 RON | 469.241 RON | 6 |
| 2019 | 493.246 RON | 114.800 RON | 194.719 RON | 14.126 RON | 117.850 RON | 101.492 RON | 12 |
| 2018 | 8.611 RON | -34.746 RON | 237.522 RON | 9.016 RON | 62.669 RON | -13.308 RON | 1 |
| 2017 | 69.197 RON | 12.549 RON | 2.076 RON | 403 RON | 23.111 RON | 21.438 RON | — |
| 2016 | 78.172 RON | 8.770 RON | 58.070 RON | 403 RON | 66.556 RON | 8.889 RON | — |
| 2015 | — | -81 RON | 133.700 RON | 504 RON | 133.315 RON | 119 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.789.539 RON | 1.607.613 RON | 1.409.490 RON | 1.329.237 RON | 1.068.442 RON | 902.414 RON | 493.246 RON | 8.611 RON | 69.197 RON | 78.172 RON | — |
| Venituri totale | 1.789.539 RON | 1.607.613 RON | 1.409.490 RON | 1.329.101 RON | 1.076.023 RON | 902.517 RON | 493.709 RON | 8.611 RON | 69.197 RON | 78.172 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 1.436.474 RON | 836.963 RON | 717.775 RON | 651.433 RON | 518.055 RON | 425.185 RON | 373.972 RON | 43.271 RON | 54.572 RON | 67.057 RON | 81 RON |
| Profit brut | 353.065 RON | 770.650 RON | 691.715 RON | 677.668 RON | 557.968 RON | 477.332 RON | 119.737 RON | 0 RON | 14.625 RON | 11.115 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.660 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 292.695 RON | 725.798 RON | 677.902 RON | 665.042 RON | 548.565 RON | 469.001 RON | 114.800 RON | 0 RON | 12.549 RON | 8.770 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.746 RON | 0 RON | 0 RON | 81 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 115.399 RON | 158.704 RON | 217.926 RON | 40.887 RON | 14.686 RON | 11.567 RON | 14.126 RON | 9.016 RON | 403 RON | 403 RON | 504 RON |
| Active circulante | 298.015 RON | 735.052 RON | 578.116 RON | 578.333 RON | 566.779 RON | 392.996 RON | 117.850 RON | 62.669 RON | 23.111 RON | 66.556 RON | 133.315 RON |
| Stocuri | 18.694 RON | 166.636 RON | 153.003 RON | 139.894 RON | 148.066 RON | 86.616 RON | 78.533 RON | 67.756 RON | 11.784 RON | 66.356 RON | 133.115 RON |
| Creante | 244.123 RON | 552.051 RON | 388.764 RON | 31.966 RON | 21.291 RON | 15.472 RON | 10.801 RON | -5.500 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 35.198 RON | 16.365 RON | 36.349 RON | 406.473 RON | 397.422 RON | 290.908 RON | 28.516 RON | 413 RON | 11.327 RON | 200 RON | 200 RON |
| Cheltuieli in avans | 177.002 RON | 185.685 RON | 197.088 RON | 207.000 RON | 150.943 RON | 157.406 RON | 164.235 RON | 152.529 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 297.481 RON | 353.401 RON | 314.987 RON | 127.652 RON | 126.389 RON | 92.728 RON | 194.719 RON | 237.522 RON | 2.076 RON | 58.070 RON | 133.700 RON |
| Capitaluri proprii | 292.935 RON | 726.040 RON | 678.143 RON | 698.568 RON | 606.019 RON | 469.241 RON | 101.492 RON | -13.308 RON | 21.438 RON | 8.889 RON | 119 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 7 | 8 | 9 | 8 | 8 | 6 | 12 | 1 | — | — | — |