Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.232.142 RON | 3.325 RON | 267.720 RON | 80.614 RON | 281.081 RON | 121.229 RON | 4 |
| 2024 | 1.326.503 RON | 2.731 RON | 115.536 RON | 76.956 RON | 118.720 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 117.904 RON |
| 4 |
| 2023 | 1.201.854 RON | 385 RON | 129.429 RON | 106.185 RON | 117.651 RON | 115.174 RON | 5 |
| 2022 | 782.402 RON | 44.123 RON | 124.444 RON | 82.945 RON | 150.613 RON | 114.789 RON | 3 |
| 2021 | 383.230 RON | 1.603 RON | 57.268 RON | 25.414 RON | 100.864 RON | 70.665 RON | 2 |
| 2020 | 297.569 RON | 435 RON | 58.611 RON | 16.258 RON | 110.283 RON | 69.063 RON | 2 |
| 2019 | 295.895 RON | 21.776 RON | 79.777 RON | 24.455 RON | 122.819 RON | 68.628 RON | 1 |
| 2018 | 186.147 RON | 2.248 RON | 51.454 RON | 18.774 RON | 77.964 RON | 46.852 RON | 2 |
| 2017 | 232.065 RON | 56.302 RON | 19.668 RON | 8.469 RON | 55.228 RON | 44.603 RON | 1 |
| 2016 | 68.083 RON | -11.850 RON | 57.077 RON | 12.248 RON | 33.130 RON | -11.699 RON | 1 |
| 2015 | 0 RON | -49 RON | 1.000 RON | 538 RON | 613 RON | 151 RON | 0 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.232.142 RON | 1.326.503 RON | 1.201.854 RON | 782.402 RON | 383.230 RON | 297.569 RON | 295.895 RON | 186.147 RON | 232.065 RON | 68.083 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 1.370.853 RON | 1.449.361 RON | 1.307.356 RON | 817.811 RON | 394.962 RON | 316.635 RON | 332.060 RON | 201.264 RON | 237.559 RON | 68.624 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 1.366.933 RON | 1.446.170 RON | 1.306.825 RON | 766.547 RON | 389.492 RON | 313.285 RON | 306.973 RON | 197.025 RON | 178.895 RON | 79.109 RON | 49 RON |
| Profit brut | 3.920 RON | 3.191 RON | 531 RON | 51.264 RON | 5.470 RON | 3.350 RON | 25.087 RON | 4.239 RON | 58.664 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.485 RON | — |
| Profit net | 3.325 RON | 2.731 RON | 385 RON | 44.123 RON | 1.603 RON | 435 RON | 21.776 RON | 2.248 RON | 56.302 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.850 RON | 49 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 80.614 RON | 76.956 RON | 106.185 RON | 82.945 RON | 25.414 RON | 16.258 RON | 24.455 RON | 18.774 RON | 8.469 RON | 12.248 RON | 538 RON |
| Active circulante | 281.081 RON | 118.720 RON | 117.651 RON | 150.613 RON | 100.864 RON | 110.283 RON | 122.819 RON | 77.964 RON | 55.228 RON | 33.130 RON | 613 RON |
| Stocuri | 19.422 RON | 14.617 RON | 770 RON | 931 RON | 46.269 RON | 27.673 RON | 28.852 RON | 14.367 RON | 38 RON | 1.185 RON | 0 RON |
| Creante | 164.502 RON | 38.764 RON | 61.327 RON | 61.285 RON | 27.123 RON | 42.012 RON | 74.529 RON | 44.617 RON | 32.851 RON | 20.401 RON | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 97.157 RON | 65.339 RON | 55.554 RON | 88.397 RON | 27.472 RON | 40.598 RON | 19.438 RON | 18.980 RON | 22.339 RON | 11.544 RON | 613 RON |
| Cheltuieli in avans | 27.254 RON | 37.764 RON | 20.767 RON | 5.675 RON | 1.655 RON | 1.133 RON | 1.131 RON | 1.568 RON | 574 RON | — | 0 RON |
| Datorii totale | 267.720 RON | 115.536 RON | 129.429 RON | 124.444 RON | 57.268 RON | 58.611 RON | 79.777 RON | 51.454 RON | 19.668 RON | 57.077 RON | 1.000 RON |
| Capitaluri proprii | 121.229 RON | 117.904 RON | 115.174 RON | 114.789 RON | 70.665 RON | 69.063 RON | 68.628 RON | 46.852 RON | 44.603 RON | -11.699 RON | 151 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.