ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 1% |
| persoană | 99% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 266.413 RON | -12.736 RON | 11.594 RON | 36.846 RON | 32.098 RON | 127.350 RON | 3 |
| 2024 | 290.376 RON | 18.504 RON | 20.551 RON | 13.131 RON | 38.448 RON | 131.028 RON | 2 |
| 2023 | 263.983 RON | 33.060 RON | 10.557 RON | 18.298 RON | 46.283 RON | 154.024 RON | 3 |
| 2022 | 222.584 RON | 34.750 RON | 8.841 RON | 24.112 RON | 30.523 RON | 146.627 RON | 2 |
| 2021 | 193.779 RON | 25.835 RON | 4.614 RON | 13.682 RON | 38.423 RON | 147.491 RON | 2 |
| 2020 | 255.596 RON | 17.555 RON | 17.036 RON | 18.820 RON | 18.616 RON | 120.400 RON | 4 |
| 2019 | 314.432 RON | 78.122 RON | 23.613 RON | 29.119 RON | 52.339 RON | 102.845 RON | 4 |
| 2018 | 247.771 RON | 40.624 RON | 22.552 RON | 33.604 RON | 34.724 RON | 45.776 RON | 4 |
| 2017 | 140.317 RON | 22.456 RON | 46.367 RON | 18.287 RON | 36.738 RON | 8.658 RON | 4 |
| 2016 | 49.627 RON | -13.998 RON | 19.773 RON | 4.176 RON | 1.799 RON | -13.798 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 266.413 RON | 290.376 RON | 263.983 RON | 222.584 RON | 193.779 RON | 255.596 RON | 314.432 RON | 247.771 RON | 140.317 RON | 49.627 RON |
| Venituri totale | 271.834 RON | 293.845 RON | 263.991 RON | 223.987 RON | 199.584 RON | 257.274 RON | 314.434 RON | 251.099 RON | 146.412 RON | 50.124 RON |
| Cheltuieli totale | 281.851 RON | 272.403 RON | 228.581 RON | 187.108 RON | 172.469 RON | 237.288 RON | 233.167 RON | 207.920 RON | 122.527 RON | 63.515 RON |
| Profit brut | 0 RON | 21.442 RON | 35.410 RON | 36.879 RON | 27.115 RON | 19.986 RON | 81.267 RON | 43.179 RON | 23.885 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 10.017 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.391 RON |
| Profit net | 0 RON | 18.504 RON | 33.060 RON | 34.750 RON | 25.835 RON | 17.555 RON | 78.122 RON | 40.624 RON | 22.456 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 12.736 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.998 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 36.846 RON | 13.131 RON | 18.298 RON | 24.112 RON | 13.682 RON | 18.820 RON | 29.119 RON | 33.604 RON | 18.287 RON | 4.176 RON |
| Active circulante | 32.098 RON | 38.448 RON | 46.283 RON | 30.523 RON | 38.423 RON | 18.616 RON | 52.339 RON | 34.724 RON | 36.738 RON | 1.799 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 1.840 RON | — | — | — | 5.310 RON | — | — | 594 RON |
| Creante | 1.444 RON | — | 1.934 RON | 15.859 RON | 4.859 RON | 1 RON | 24.281 RON | 10.463 RON | 4.377 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 30.654 RON | 38.448 RON | 42.509 RON | 14.664 RON | 33.564 RON | 18.615 RON | 22.748 RON | 24.261 RON | 32.361 RON | 1.205 RON |
| Cheltuieli in avans | 70.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.833 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 45.000 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 11.594 RON | 20.551 RON | 10.557 RON | 8.841 RON | 4.614 RON | 17.036 RON | 23.613 RON | 22.552 RON | 46.367 RON | 19.773 RON |
| Capitaluri proprii | 127.350 RON | 131.028 RON | 154.024 RON | 146.627 RON | 147.491 RON | 120.400 RON | 102.845 RON | 45.776 RON | 8.658 RON | -13.798 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 |
44 de contracte atribuite, in valoare de 823.160 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 807.199 lei.
Achizitii directe
39 de contracte
807.160 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
5 contracte
16.000 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 01:24).