ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.180.262 RON | 244.589 RON | 2.104.487 RON | 707.455 RON | 2.298.045 RON | 901.132 RON | 3 |
| 2024 | 2.388.158 RON | 190.516 RON | 1.811.857 RON | 562.728 RON | 1.905.553 RON | 656.543 RON | — |
| 2023 | 2.242.892 RON | 153.094 RON | 1.248.693 RON | 610.491 RON | 1.104.229 RON | 466.027 RON | — |
| 2022 | 2.359.773 RON | 72.732 RON | 1.528.051 RON | 664.572 RON | 1.176.412 RON | 312.933 RON | 5 |
| 2021 | 2.308.009 RON | 486.962 RON | 1.223.472 RON | 690.621 RON | 774.650 RON | 241.799 RON | 5 |
| 2020 | 902.734 RON | -121.368 RON | 1.367.198 RON | 645.817 RON | 476.117 RON | -245.264 RON | 5 |
| 2019 | — | -124.096 RON | 648.074 RON | 308.608 RON | 215.570 RON | -123.896 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.180.262 RON | 2.388.158 RON | 2.242.892 RON | 2.359.773 RON | 2.308.009 RON | 902.734 RON | — |
| Venituri totale | 3.571.947 RON | 2.685.825 RON | 2.262.702 RON | 2.392.226 RON | 2.311.002 RON | 983.798 RON | 275.105 RON |
| Cheltuieli totale | 3.288.858 RON | 2.459.020 RON | 2.086.985 RON | 2.286.896 RON | 1.789.880 RON | 1.079.158 RON | 399.201 RON |
| Profit brut | 283.089 RON | 226.805 RON | 175.717 RON | 105.330 RON | 521.122 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 95.360 RON | 124.096 RON |
| Profit net | 244.589 RON | 190.516 RON | 153.094 RON | 72.732 RON | 486.962 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 121.368 RON | 124.096 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 707.455 RON | 562.728 RON | 610.491 RON | 664.572 RON | 690.621 RON | 645.817 RON | 308.608 RON |
| Active circulante | 2.298.045 RON | 1.905.553 RON | 1.104.229 RON | 1.176.412 RON | 774.650 RON | 476.117 RON | 215.570 RON |
| Stocuri | 136.483 RON | 17.267 RON | 17.267 RON | 17.267 RON | 17.267 RON | 6.381 RON | — |
| Creante | 2.092.954 RON | 1.455.024 RON | 980.479 RON | 752.669 RON | 552.518 RON | 364.658 RON | 137.606 RON |
| Casa si conturi la banci | 68.608 RON | 433.262 RON | 106.483 RON | 406.476 RON | 204.865 RON | 105.078 RON | 77.964 RON |
| Cheltuieli in avans | 119 RON | 119 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 2.104.487 RON | 1.811.857 RON | 1.248.693 RON | 1.528.051 RON | 1.223.472 RON | 1.367.198 RON | 648.074 RON |
| Capitaluri proprii | 901.132 RON | 656.543 RON | 466.027 RON | 312.933 RON | 241.799 RON | -245.264 RON | -123.896 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | — | — | 5 | 5 | 5 | — |