ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 10% |
| persoană | 90% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea privind emiterea unei ordonan?e de plată formulată de creditoarea Esse Grup Srl, în contradictoriu cu debitoarea THE Store Transilvania S.R.L. având ca obiect ordonanţă de plată. Ordonă debitoarei sa plătească creditoarei în termen de 30 de zile de la comunicarea prezentei ordonan?e suma de 47644,26 lei reprezentând debit principal, la care se adaugă coeficientul de inflaţie, dobânda legală, calculată începând cu data scadenţei fiecărei facturi, şi până la plata efectivă integrală a debitului principal. Obligă debitoarea la plata către creditoare a cheltuielilor de judecată în sumă de 2700 de lei. Executorie. Cu drept de cerere în anulare pentru debitoare, în termen de 10 zile de la comunicare sau înmânare, care se depune la Judecătoria Oradea. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei, azi, 26.11.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 789.995 RON | 151.322 RON | 91.085 RON | 0 RON | 467.243 RON | 376.158 RON | 0 |
| 2024 | 831.743 RON | 178.226 RON | 269.284 RON | — | 579.120 RON | 309.836 RON | — |
| 2023 | 557.216 RON | 118.719 RON | 149.626 RON | — | 416.402 RON | 266.776 RON | — |
| 2022 | 507.257 RON | 113.631 RON | 146.529 RON | — | 294.586 RON | 148.057 RON | — |
| 2021 | 352.689 RON | 61.747 RON | 139.486 RON | 280 RON | 173.633 RON | 34.427 RON | 1 |
| 2020 | 266.488 RON | 3.697 RON | 202.133 RON | 2.778 RON | 172.035 RON | -27.320 RON | 1 |
| 2019 | 295.366 RON | 4.258 RON | 214.160 RON | 3.008 RON | 180.135 RON | -31.017 RON | 1 |
| 2018 | 62.220 RON | -35.126 RON | 109.870 RON | 5.528 RON | 68.900 RON | -35.275 RON | 1 |
| 2017 | — | 226 RON | 19.384 RON | 419 RON | 18.816 RON | -149 RON | — |
| 2016 | — | 361 RON | 3.100 RON | 839 RON | 1.886 RON | -375 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 789.995 RON | 831.743 RON | 557.216 RON | 507.257 RON | 352.689 RON | 266.488 RON | 295.366 RON | 62.220 RON | — | — |
| Venituri totale | 814.122 RON | 833.658 RON | 561.305 RON | 511.403 RON | 353.944 RON | 270.426 RON | 302.608 RON | 62.749 RON | 7.500 RON | 12.000 RON |
| Cheltuieli totale | 634.806 RON | 623.485 RON | 422.940 RON | 384.836 RON | 282.961 RON | 264.907 RON | 294.771 RON | 96.030 RON | 7.049 RON | 11.279 RON |
| Profit brut | 179.316 RON | 210.173 RON | 138.365 RON | 126.567 RON | 70.983 RON | 5.519 RON | 7.837 RON | 0 RON | 451 RON | 721 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 33.281 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 151.322 RON | 178.226 RON | 118.719 RON | 113.631 RON | 61.747 RON | 3.697 RON | 4.258 RON | 0 RON | 226 RON | 361 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 35.126 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | 280 RON | 2.778 RON | 3.008 RON | 5.528 RON | 419 RON | 839 RON |
| Active circulante | 467.243 RON | 579.120 RON | 416.402 RON | 294.586 RON | 173.633 RON | 172.035 RON | 180.135 RON | 68.900 RON | 18.816 RON | 1.886 RON |
| Stocuri | 103.686 RON | 90.163 RON | 65.002 RON | 39.859 RON | 20.122 RON | 22.142 RON | 31.963 RON | 9.873 RON | 16.215 RON | — |
| Creante | 194.055 RON | 255.894 RON | 152.229 RON | 126.242 RON | 117.153 RON | 65.877 RON | 89.944 RON | 57.466 RON | 2.312 RON | 1.341 RON |
| Casa si conturi la banci | 169.502 RON | 233.063 RON | 199.171 RON | 128.485 RON | 36.358 RON | 84.016 RON | 58.228 RON | 1.561 RON | 289 RON | 545 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 167 RON | — | — |
| Datorii totale | 91.085 RON | 269.284 RON | 149.626 RON | 146.529 RON | 139.486 RON | 202.133 RON | 214.160 RON | 109.870 RON | 19.384 RON | 3.100 RON |
| Capitaluri proprii | 376.158 RON | 309.836 RON | 266.776 RON | 148.057 RON | 34.427 RON | -27.320 RON | -31.017 RON | -35.275 RON | -149 RON | -375 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |