ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
com. Jirlău, satul Jirlău, cvartal 4, parcela 9/1
construcţia C3
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 173.381 RON | -28.798 RON | 26.428 RON | 0 RON | 72.510 RON | 46.082 RON | 3 |
| 2024 | 200.171 RON | 18.770 RON | 15.635 RON | — | 109.648 RON | 94.013 RON | 3 |
| 2023 | 191.093 RON | 28.240 RON | 7.268 RON | 60.000 RON | 22.511 RON | 75.243 RON | 3 |
| 2022 | 187.850 RON | 28.334 RON | 22.137 RON | 60.000 RON | 9.140 RON | 47.003 RON | 3 |
| 2020 | 84.766 RON | -9.639 RON | 18.929 RON | 10.000 RON | 8.058 RON | -871 RON | 3 |
| 2019 | 123.065 RON | 15.228 RON | 6.295 RON | — | 15.065 RON | 8.770 RON | 3 |
| 2018 | 117.786 RON | 9.536 RON | 15.897 RON | — | 9.438 RON | -6.459 RON | 3 |
| 2017 | 117.661 RON | 4.607 RON | 24.166 RON | — | 13.152 RON | -11.014 RON | 2 |
| 2016 | 63.704 RON | -15.821 RON | 20.521 RON | — | 4.900 RON | -15.621 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 173.381 RON | 200.171 RON | 191.093 RON | 187.850 RON | 84.766 RON | 123.065 RON | 117.786 RON | 117.661 RON | 63.704 RON |
| Venituri totale | 199.794 RON | 200.758 RON | 191.093 RON | 187.850 RON | 94.726 RON | 123.065 RON | 117.786 RON | 118.355 RON | 63.704 RON |
| Cheltuieli totale | 228.592 RON | 180.063 RON | 160.942 RON | 157.637 RON | 103.559 RON | 106.606 RON | 107.072 RON | 112.564 RON | 78.888 RON |
| Profit brut | 0 RON | 20.695 RON | 30.151 RON | 30.213 RON | 0 RON | 16.459 RON | 10.714 RON | 5.791 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 28.798 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.833 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.184 RON |
| Profit net | 0 RON | 18.770 RON | 28.240 RON | 28.334 RON | 0 RON | 15.228 RON | 9.536 RON | 4.607 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 28.798 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.639 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.821 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 60.000 RON | 60.000 RON | 10.000 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 72.510 RON | 109.648 RON | 22.511 RON | 9.140 RON | 8.058 RON | 15.065 RON | 9.438 RON | 13.152 RON | 4.900 RON |
| Stocuri | 9.674 RON | — | 1.066 RON | 4.845 RON | 2.191 RON | 5.418 RON | 5.843 RON | 5.414 RON | 3.146 RON |
| Creante | 40.460 RON | 100.000 RON | — | — | — | — | 106 RON | 5.000 RON | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 22.376 RON | 9.648 RON | 21.445 RON | 4.295 RON | 5.867 RON | 9.647 RON | 3.489 RON | 2.738 RON | 1.754 RON |
| Datorii totale | 26.428 RON | 15.635 RON | 7.268 RON | 22.137 RON | 18.929 RON | 6.295 RON | 15.897 RON | 24.166 RON | 20.521 RON |
| Capitaluri proprii | 46.082 RON | 94.013 RON | 75.243 RON | 47.003 RON | -871 RON | 8.770 RON | -6.459 RON | -11.014 RON | -15.621 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 |