ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 55% |
| persoană | 45% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 618.752 RON | 355.855 RON | 486.099 RON | 236.185 RON | 739.869 RON | 360.895 RON | 2 |
| 2024 | 657.620 RON | 515.742 RON | 421.646 RON | 14.843 RON | 927.597 RON | 515.982 RON | 2 |
| 2023 | 598.599 RON | 494.635 RON | 15.584 RON | 6.580 RON | 567.039 RON | 558.220 RON | 3 |
| 2022 | 517.814 RON | 407.345 RON | 20.429 RON | 2.383 RON | 432.739 RON | 407.585 RON | 3 |
| 2021 | 274.544 RON | 190.073 RON | 5.502 RON | 2.600 RON | 198.567 RON | 190.313 RON | 4 |
| 2020 | 189.279 RON | 117.381 RON | 6.382 RON | — | 125.376 RON | 117.621 RON | 3 |
| 2019 | 267.635 RON | 190.731 RON | 10.370 RON | — | 203.953 RON | 190.971 RON | 2 |
| 2018 | 215.468 RON | 147.417 RON | 7.508 RON | 95 RON | 154.624 RON | 147.657 RON | 2 |
| 2017 | 156.760 RON | 99.390 RON | 5.553 RON | 672 RON | 104.498 RON | 99.630 RON | 2 |
| 2016 | 109.843 RON | 61.665 RON | 5.088 RON | 1.249 RON | 65.668 RON | 61.865 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 618.752 RON | 657.620 RON | 598.599 RON | 517.814 RON | 274.544 RON | 189.279 RON | 267.635 RON | 215.468 RON | 156.760 RON | 109.843 RON |
| Venituri totale | 655.802 RON | 681.564 RON | 609.986 RON | 517.814 RON | 274.544 RON | 189.279 RON | 267.635 RON | 215.468 RON | 156.760 RON | 109.843 RON |
| Cheltuieli totale | 286.543 RON | 149.140 RON | 110.335 RON | 105.649 RON | 82.270 RON | 70.155 RON | 74.606 RON | 66.018 RON | 55.802 RON | 47.079 RON |
| Profit brut | 369.259 RON | 532.424 RON | 499.651 RON | 412.165 RON | 192.274 RON | 119.124 RON | 193.029 RON | 149.450 RON | 100.958 RON | 62.764 RON |
| Profit net | 355.855 RON | 515.742 RON | 494.635 RON | 407.345 RON | 190.073 RON | 117.381 RON | 190.731 RON | 147.417 RON | 99.390 RON | 61.665 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 236.185 RON | 14.843 RON | 6.580 RON | 2.383 RON | 2.600 RON | — | — | 95 RON | 672 RON | 1.249 RON |
| Active circulante | 739.869 RON | 927.597 RON | 567.039 RON | 432.739 RON | 198.567 RON | 125.376 RON | 203.953 RON | 154.624 RON | 104.498 RON | 65.668 RON |
| Creante | 560.854 RON | 482.268 RON | 86.267 RON | 347.017 RON | 35.900 RON | 88.466 RON | 26.390 RON | 20.011 RON | 15.772 RON | 3.350 RON |
| Casa si conturi la banci | 179.015 RON | 445.329 RON | 480.772 RON | 85.722 RON | 162.667 RON | 36.910 RON | 177.563 RON | 134.613 RON | 88.726 RON | 62.318 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.110 RON | 188 RON | 285 RON | 370 RON | 348 RON | 127 RON | 188 RON | 446 RON | 13 RON | 36 RON |
| Datorii totale | 486.099 RON | 421.646 RON | 15.584 RON | 20.429 RON | 5.502 RON | 6.382 RON | 10.370 RON | 7.508 RON | 5.553 RON | 5.088 RON |
| Venituri in avans | 130.170 RON | 5.000 RON | 100 RON | 7.478 RON | 5.700 RON | 1.500 RON | 2.800 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 360.895 RON | 515.982 RON | 558.220 RON | 407.585 RON | 190.313 RON | 117.621 RON | 190.971 RON | 147.657 RON | 99.630 RON | 61.865 RON |
| Capital subscris varsat | 5.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |