ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 86.966 RON | -1.612 RON | 215.231 RON | — | 199.334 RON | -16.318 RON | — |
| 2018 | 283.106 RON | -11.437 RON | 152.164 RON | — | 137.879 RON | -14.706 RON | 2 |
| 2017 | 218.303 RON | -14.817 RON | 206.255 RON | — | 202.986 RON | -3.269 RON | 1 |
| 2016 | 268.398 RON | 11.048 RON | 52.460 RON | 43 RON | 63.965 RON | 11.548 RON | 1 |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 86.966 RON | 283.106 RON | 218.303 RON | 268.398 RON |
| Venituri totale | 87.020 RON | 283.371 RON | 218.848 RON | 269.740 RON |
| Cheltuieli totale | 86.330 RON | 291.974 RON | 230.191 RON | 252.581 RON |
| Profit brut | 690 RON | 0 RON | 0 RON | 17.159 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 8.603 RON | 11.343 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.048 RON |
| Pierdere neta | 1.612 RON | 11.437 RON | 14.817 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | 43 RON |
| Active circulante | 199.334 RON | 137.879 RON | 202.986 RON | 63.965 RON |
| Stocuri | 186.771 RON | 129.314 RON | 181.766 RON | 59.741 RON |
| Creante | 9.804 RON | 5.527 RON | 17.737 RON | 2.707 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.759 RON | 3.038 RON | 3.483 RON | 1.517 RON |
| Datorii totale | 215.231 RON | 152.164 RON | 206.255 RON | 52.460 RON |
| Venituri in avans | 421 RON | 421 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | -16.318 RON | -14.706 RON | -3.269 RON | 11.548 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 2 | 1 | 1 |