HIGH PRECISION MOULD S.R.L.
- MOULDS CNC SERVICES SRLdocumentat pana in 2023
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -39.096 RON | 75.207 RON | 25.706 RON | 72.145 RON | 22.644 RON | 0 |
| 2024 | 497.787 RON | 37.687 RON | 318.419 RON | 181.228 RON | 198.931 RON | 61.740 RON | 1 |
| 2023 | 62.814 RON | 3.914 RON | 300.714 RON | 173.732 RON | 151.035 RON | 24.053 RON | 1 |
| 2022 | 153.916 RON | 142.005 RON | 2.800 RON | — | 551.200 RON | 548.400 RON | — |
| 2021 | 153.479 RON | 82.220 RON | 2.953 RON | — | 409.347 RON | 406.394 RON | — |
| 2020 | 150.999 RON | 137.374 RON | 3.494 RON | — | 327.668 RON | 324.174 RON | — |
| 2019 | 164.740 RON | 127.804 RON | 3.463 RON | — | 590.263 RON | 586.800 RON | — |
| 2018 | 244.586 RON | 144.301 RON | 2.781 RON | — | 461.777 RON | 458.996 RON | — |
| 2017 | 219.954 RON | 177.766 RON | 2.620 RON | — | 317.315 RON | 314.695 RON | — |
| 2016 | 199.429 RON | 136.729 RON | 2.640 RON | — | 139.569 RON | 136.929 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 497.787 RON | 62.814 RON | 153.916 RON | 153.479 RON | 150.999 RON | 164.740 RON | 244.586 RON | 219.954 RON | 199.429 RON |
| Venituri totale | 128.924 RON | 497.793 RON | 62.824 RON | 153.937 RON | 153.853 RON | 151.346 RON | 164.865 RON | 244.687 RON | 220.244 RON | 199.809 RON |
| Cheltuieli totale | 168.020 RON | 452.271 RON | 58.102 RON | 8.007 RON | 67.571 RON | 9.775 RON | 32.116 RON | 93.049 RON | 35.873 RON | 57.097 RON |
| Profit brut | 0 RON | 45.522 RON | 4.722 RON | 145.930 RON | 86.282 RON | 141.571 RON | 132.749 RON | 151.638 RON | 184.371 RON | 142.712 RON |
| Pierdere bruta | 39.096 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 37.687 RON | 3.914 RON | 142.005 RON | 82.220 RON | 137.374 RON | 127.804 RON | 144.301 RON | 177.766 RON | 136.729 RON |
| Pierdere neta | 39.096 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 25.706 RON | 181.228 RON | 173.732 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 72.145 RON | 198.931 RON | 151.035 RON | 551.200 RON | 409.347 RON | 327.668 RON | 590.263 RON | 461.777 RON | 317.315 RON | 139.569 RON |
| Stocuri | 0 RON | 674 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 50.160 RON | 174.538 RON | 56.633 RON | 15.220 RON | 28.119 RON | 27.717 RON | 27.154 RON | 43.150 RON | 37.763 RON | 36.375 RON |
| Casa si conturi la banci | 21.985 RON | 23.719 RON | 94.402 RON | 535.980 RON | 381.228 RON | 299.951 RON | 563.109 RON | 418.627 RON | 279.552 RON | 103.194 RON |
| Datorii totale | 75.207 RON | 318.419 RON | 300.714 RON | 2.800 RON | 2.953 RON | 3.494 RON | 3.463 RON | 2.781 RON | 2.620 RON | 2.640 RON |
| Capitaluri proprii | 22.644 RON | 61.740 RON | 24.053 RON | 548.400 RON | 406.394 RON | 324.174 RON | 586.800 RON | 458.996 RON | 314.695 RON | 136.929 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |