ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 12 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 20.080 RON | 8.113 RON | 235.193 RON | — | 2.701 RON | -232.307 RON | — |
| 2020 | 19.247 RON | -5.579 RON | 233.044 RON | — | 2.652 RON | -230.153 RON | — |
| 2019 | 24.140 RON | -7.812 RON | 206.277 RON | — | 2.858 RON | -203.419 RON | — |
| 2018 | 7.738 RON | -22.594 RON | 227.338 RON | — | 2.605 RON | -224.733 RON | — |
| 2017 | 30 RON | -76.862 RON | 203.478 RON | — | 1.341 RON | -202.137 RON | — |
| 2016 | — | -125.484 RON | 125.762 RON | 51 RON | 437 RON | -125.274 RON | — |
| Indicator | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 20.080 RON | 19.247 RON | 24.140 RON | 7.738 RON | 30 RON | — |
| Venituri totale | 20.189 RON | 19.247 RON | 24.141 RON | 9.661 RON | 165 RON | 1.329 RON |
| Cheltuieli totale | 10.531 RON | 24.274 RON | 31.265 RON | 32.033 RON | 77.026 RON | 126.778 RON |
| Profit brut | 9.658 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 5.027 RON | 7.124 RON | 22.372 RON | 76.861 RON | 125.449 RON |
| Profit net | 8.113 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 5.579 RON | 7.812 RON | 22.594 RON | 76.862 RON | 125.484 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | 51 RON |
| Active circulante | 2.701 RON | 2.652 RON | 2.858 RON | 2.605 RON | 1.341 RON | 437 RON |
| Creante | 2.446 RON | 1.326 RON | 2.365 RON | 2.361 RON | 30 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 255 RON | 1.326 RON | 493 RON | 244 RON | 1.311 RON | 437 RON |
| Cheltuieli in avans | 185 RON | 239 RON | — | — | 0 RON | — |
| Datorii totale | 235.193 RON | 233.044 RON | 206.277 RON | 227.338 RON | 203.478 RON | 125.762 RON |
| Capitaluri proprii | -232.307 RON | -230.153 RON | -203.419 RON | -224.733 RON | -202.137 RON | -125.274 RON |
| Capital subscris varsat | 220 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON |