Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 538.156 RON | -341.182 RON | 2.540.703 RON | 259.181 RON | 1.161.836 RON | -1.117.226 RON | 1 |
| 2024 | 320.631 RON | -302.001 RON | 2.311.873 RON | 410.894 RON | 1.123.144 RON | -776.044 RON | 1 |
| 2023 | 98.353 RON | -462.178 RON | 2.240.242 RON | 444.980 RON | 1.320.138 RON | -473.333 RON | 1 |
| 2022 | 247.651 RON | -316.375 RON | 1.622.489 RON | 344.616 RON | 1.264.938 RON | -11.154 RON | 1 |
| 2021 | 537.542 RON | -252.700 RON | 855.390 RON | 75.284 RON | 1.083.546 RON | 305.221 RON | 1 |
| 2020 | 786.052 RON | 22.881 RON | 279.885 RON | 59.694 RON | 778.112 RON | 557.921 RON | 1 |
| 2019 | 789.023 RON | 51.249 RON | 66.410 RON | 37.031 RON | 564.419 RON | 535.040 RON | 1 |
| 2018 | 669.544 RON | 86.966 RON | 74.905 RON | 41.342 RON | 517.353 RON | 483.790 RON | 1 |
| 2017 | 503.874 RON | 261.241 RON | 37.085 RON | — | 433.909 RON | 396.824 RON | 1 |
| 2016 | 214.528 RON | 135.384 RON | 24.396 RON | — | 159.980 RON | 135.584 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 538.156 RON | 320.631 RON | 98.353 RON | 247.651 RON | 537.542 RON | 786.052 RON | 789.023 RON | 669.544 RON | 503.874 RON | 214.528 RON |
| Venituri totale | 576.656 RON | 511.265 RON |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 223.957 RON |
| 279.945 RON |
| 537.858 RON |
| 789.289 RON |
| 789.229 RON |
| 670.406 RON |
| 503.888 RON |
| 214.540 RON |
| Cheltuieli totale | 917.838 RON | 798.618 RON | 684.019 RON | 593.624 RON | 785.889 RON | 759.155 RON | 730.086 RON | 576.667 RON | 237.653 RON | 73.430 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 30.134 RON | 59.143 RON | 93.739 RON | 266.235 RON | 141.110 RON |
| Pierdere bruta | 341.182 RON | 287.353 RON | 460.062 RON | 313.679 RON | 248.031 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.881 RON | 51.249 RON | 86.966 RON | 261.241 RON | 135.384 RON |
| Pierdere neta | 341.182 RON | 302.001 RON | 462.178 RON | 316.375 RON | 252.700 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 259.181 RON | 410.894 RON | 444.980 RON | 344.616 RON | 75.284 RON | 59.694 RON | 37.031 RON | 41.342 RON | — | — |
| Active circulante | 1.161.836 RON | 1.123.144 RON | 1.320.138 RON | 1.264.938 RON | 1.083.546 RON | 778.112 RON | 564.419 RON | 517.353 RON | 433.909 RON | 159.980 RON |
| Stocuri | 1.066.749 RON | 970.604 RON | 1.061.532 RON | 928.689 RON | 692.731 RON | 376.400 RON | 225.544 RON | 291.088 RON | 62.174 RON | 3.438 RON |
| Creante | 184.670 RON | 174.655 RON | 212.883 RON | 286.736 RON | 336.173 RON | 335.078 RON | 130.611 RON | 46.647 RON | 25.189 RON | 6.258 RON |
| Casa si conturi la banci | -89.583 RON | -22.115 RON | 45.723 RON | 49.513 RON | 54.642 RON | 66.634 RON | 208.264 RON | 179.618 RON | 346.546 RON | 150.284 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.460 RON | 1.791 RON | 1.791 RON | 1.781 RON | 1.781 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 2.540.703 RON | 2.311.873 RON | 2.240.242 RON | 1.622.489 RON | 855.390 RON | 279.885 RON | 66.410 RON | 74.905 RON | 37.085 RON | 24.396 RON |
| Capitaluri proprii | -1.117.226 RON | -776.044 RON | -473.333 RON | -11.154 RON | 305.221 RON | 557.921 RON | 535.040 RON | 483.790 RON | 396.824 RON | 135.584 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.