VA.RO.CA. COMPANY S.R.L.
- J11/39/2016CARASSEVERINdin 21.01.2016
- J35/4284/2023TIMISdin 06.11.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 33,34% |
| persoană | 33,33% |
| persoană | 33,33% |
| persoanăadministrator | — |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37.272 RON | 26.134 RON | 911.777 RON | 428.754 RON | 702.204 RON | 240.480 RON | 0 |
| 2024 | 47.521 RON | 1.319 RON | 915.756 RON | 442.339 RON | 687.763 RON | 214.346 RON | — |
| 2023 | 44.219 RON | 8.419 RON | 916.821 RON | 455.923 RON | 673.925 RON | 213.027 RON | — |
| 2022 | 44.067 RON | 16.485 RON | 915.826 RON | 469.508 RON | 650.926 RON | 204.608 RON | — |
| 2021 | 40.330 RON | 13.921 RON | 414.564 RON | 483.093 RON | 119.629 RON | 188.123 RON | 1 |
| 2020 | 25.855 RON | -330 RON | 413.628 RON | 496.678 RON | 91.152 RON | 174.202 RON | 1 |
| 2019 | 34.811 RON | 8.508 RON | 407.379 RON | 510.262 RON | 71.649 RON | 174.532 RON | 1 |
| 2018 | 32.231 RON | 169.996 RON | 396.945 RON | 523.847 RON | 39.122 RON | 166.024 RON | 1 |
| 2017 | — | -2.574 RON | 277.066 RON | — | 272.844 RON | -4.222 RON | 1 |
| 2016 | — | -2.148 RON | 2.170 RON | — | 522 RON | -1.648 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 37.272 RON | 47.521 RON | 44.219 RON | 44.067 RON | 40.330 RON | 25.855 RON | 34.811 RON | 32.231 RON | — | — |
| Venituri totale | 77.014 RON | 48.201 RON | 45.320 RON | 44.455 RON | 40.330 RON | 25.855 RON | 34.811 RON | 199.991 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 45.670 RON | 46.651 RON | 35.410 RON | 26.742 RON | 25.199 RON | 25.458 RON | 25.258 RON | 23.995 RON | 2.574 RON | 2.148 RON |
| Profit brut | 31.344 RON | 1.550 RON | 9.910 RON | 17.713 RON | 15.131 RON | 397 RON | 9.553 RON | 175.996 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.574 RON | 2.148 RON |
| Profit net | 26.134 RON | 1.319 RON | 8.419 RON | 16.485 RON | 13.921 RON | 0 RON | 8.508 RON | 169.996 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 330 RON | 0 RON | 0 RON | 2.574 RON | 2.148 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 428.754 RON | 442.339 RON | 455.923 RON | 469.508 RON | 483.093 RON | 496.678 RON | 510.262 RON | 523.847 RON | — | — |
| Active circulante | 702.204 RON | 687.763 RON | 673.925 RON | 650.926 RON | 119.629 RON | 91.152 RON | 71.649 RON | 39.122 RON | 272.844 RON | 522 RON |
| Creante | 9.027 RON | 5.752 RON | 3.623 RON | 2.566 RON | 151 RON | 124 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 693.177 RON | 682.011 RON | 670.302 RON | 648.360 RON | 119.478 RON | 91.028 RON | 71.649 RON | 39.122 RON | 272.844 RON | 522 RON |
| Cheltuieli in avans | 21.299 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 911.777 RON | 915.756 RON | 916.821 RON | 915.826 RON | 414.564 RON | 413.628 RON | 407.379 RON | 396.945 RON | 277.066 RON | 2.170 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 35 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 240.480 RON | 214.346 RON | 213.027 RON | 204.608 RON | 188.123 RON | 174.202 RON | 174.532 RON | 166.024 RON | -4.222 RON | -1.648 RON |
| Capital subscris varsat | 750 RON | 750 RON | 750 RON | 750 RON | 750 RON | 750 RON | 750 RON | 750 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |