ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Venituri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.165.794 RON | 264.068 RON | 88.142 RON | 75.303 RON | 1.208.379 RON | 1.195.540 RON | 1 |
| 2024 | 1.302.072 RON | 331.438 RON | 50.528 RON | 88.818 RON | 1.339.137 RON | 1.377.427 RON | — |
| 2023 | 1.270.138 RON | 311.958 RON | 93.294 RON | 17.127 RON | 1.222.155 RON | 1.145.988 RON | 1 |
| 2022 | 1.164.599 RON | 203.999 RON | 42.592 RON | 22.107 RON | 1.254.515 RON | 1.234.030 RON | 1 |
| 2021 | 1.058.498 RON | 341.507 RON | 60.287 RON | — | 1.190.319 RON | 1.130.032 RON | 1 |
| 2020 | 897.584 RON | 287.698 RON | 29.223 RON | — | 845.348 RON | 816.125 RON | 1 |
| 2019 | 701.542 RON | 208.491 RON | — | — | — | 554.926 RON | — |
| 2018 | 651.902 RON | 205.860 RON | 5.567 RON | — | 352.002 RON | 346.435 RON | 1 |
| 2017 | 509.024 RON | 118.898 RON | 6.277 RON | — | 146.852 RON | 140.575 RON | 1 |
| 2016 | 63.318 RON | 21.477 RON | 5.796 RON | — | 27.473 RON | 21.677 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.164.692 RON | 1.292.076 RON | 1.254.112 RON | 1.164.503 RON | 1.058.498 RON | 897.584 RON | — | 651.902 RON | 509.022 RON | 63.318 RON |
| Venituri totale | 1.165.794 RON | 1.302.072 RON | 1.270.138 RON | 1.164.599 RON | 1.058.498 RON | 897.584 RON | 701.542 RON | 651.902 RON | 509.024 RON | 63.318 RON |
| Cheltuieli totale | 855.334 RON | 940.870 RON | 945.479 RON | 948.954 RON | 704.712 RON | 600.910 RON | 493.051 RON | 439.522 RON | 385.036 RON | 39.941 RON |
| Profit brut | 310.460 RON | 361.202 RON | 324.659 RON | 215.645 RON | 353.786 RON | 296.674 RON | — | 212.380 RON | 123.988 RON | 23.377 RON |
| Profit net | 264.068 RON | 331.438 RON | 311.958 RON | 203.999 RON | 341.507 RON | 287.698 RON | 208.491 RON | 205.860 RON | 118.898 RON | 21.477 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 75.303 RON | 88.818 RON | 17.127 RON | 22.107 RON | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 1.208.379 RON | 1.339.137 RON | 1.222.155 RON | 1.254.515 RON | 1.190.319 RON | 845.348 RON | — | 352.002 RON | 146.852 RON | 27.473 RON |
| Stocuri | 88.595 RON | 62.515 RON | 123.085 RON | 114.457 RON | 96.970 RON | 53.739 RON | — | 23.452 RON | 8.569 RON | 3.286 RON |
| Creante | 835.163 RON | 833.677 RON | 838.259 RON | 5.912 RON | 6.497 RON | 2.830 RON | — | 1.215 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 284.621 RON | 442.945 RON | 260.811 RON | 1.134.146 RON | 1.086.852 RON | 788.779 RON | — | 327.335 RON | 138.283 RON | 24.187 RON |
| Datorii totale | 88.142 RON | 50.528 RON | 93.294 RON | 42.592 RON | 60.287 RON | 29.223 RON | — | 5.567 RON | 6.277 RON | 5.796 RON |
| Capitaluri proprii | 1.195.540 RON | 1.377.427 RON | 1.145.988 RON | 1.234.030 RON | 1.130.032 RON | 816.125 RON | 554.926 RON | 346.435 RON | 140.575 RON | 21.677 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică 7 linii din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să le numească. Nu le afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 495 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
495 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 05:53).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.