Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | -3.060 RON | 6.517 RON | — | — | -6.517 RON | — |
| 2021 | — | -21.277 RON | 7.515 RON | 2.999 RON | 1.059 RON |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — |
| -3.457 RON |
| 1 |
| 2020 | 6.761 RON | -1.553 RON | 2.621 RON | 3.811 RON | 16.630 RON | 17.820 RON | 1 |
| 2019 | 37.141 RON | 24.236 RON | 4.096 RON | 4.623 RON | 18.847 RON | 19.374 RON | 1 |
| 2018 | 66.116 RON | 9.619 RON | 33.315 RON | 5.435 RON | 23.018 RON | -4.862 RON | 1 |
| 2017 | 40.755 RON | -14.681 RON | 36.872 RON | — | 22.391 RON | -14.481 RON | 1 |
| 6.761 RON |
| 37.141 RON |
| 66.116 RON |
| 40.755 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 13.590 RON | 110.451 RON | 96.456 RON | 40.755 RON |
| Cheltuieli totale | 3.060 RON | 21.277 RON | 14.735 RON | 82.901 RON | 83.943 RON | 54.213 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 27.550 RON | 12.513 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 3.060 RON | 21.277 RON | 1.145 RON | 0 RON | 0 RON | 13.458 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.236 RON | 9.619 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 3.060 RON | 21.277 RON | 1.553 RON | 0 RON | 0 RON | 14.681 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 2.999 RON | 3.811 RON | 4.623 RON | 5.435 RON | — |
| Active circulante | — | 1.059 RON | 16.630 RON | 18.847 RON | 23.018 RON | 22.391 RON |
| Stocuri | — | — | 13.532 RON | 14.191 RON | 20.951 RON | 21.866 RON |
| Creante | — | 849 RON | 2.888 RON | 4.045 RON | 288 RON | — |
| Casa si conturi la banci | — | 210 RON | 210 RON | 611 RON | 1.779 RON | 525 RON |
| Datorii totale | 6.517 RON | 7.515 RON | 2.621 RON | 4.096 RON | 33.315 RON | 36.872 RON |
| Capitaluri proprii | -6.517 RON | -3.457 RON | 17.820 RON | 19.374 RON | -4.862 RON | -14.481 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.