ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 902.855 RON | 823.471 RON | 9.663 RON | 0 RON | 834.253 RON | 824.590 RON | 1 |
| 2024 | 997.069 RON | 917.790 RON | 10.585 RON | — | 928.615 RON | 918.030 RON | 1 |
| 2023 | 940.817 RON | 887.324 RON | 5.829 RON | — | 893.393 RON | 887.564 RON | 1 |
| 2022 | 729.702 RON | 709.244 RON | 1.924 RON | — | 711.408 RON | 709.484 RON | 1 |
| 2021 | 554.340 RON | 530.302 RON | 4.676 RON | — | 535.218 RON | 530.542 RON | — |
| 2020 | 320.477 RON | 308.458 RON | 3.271 RON | — | 311.969 RON | 308.698 RON | — |
| 2019 | 260.576 RON | 251.358 RON | 2.097 RON | — | 253.695 RON | 251.598 RON | — |
| 2018 | 243.041 RON | 233.307 RON | 1.959 RON | — | 235.506 RON | 233.547 RON | — |
| 2017 | 162.248 RON | 153.210 RON | 1.447 RON | — | 154.897 RON | 153.450 RON | — |
| 2016 | 91.495 RON | 82.231 RON | 1.286 RON | 83 RON | 83.634 RON | 82.431 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 902.855 RON | 997.069 RON | 940.817 RON | 729.702 RON | 554.340 RON | 320.477 RON | 260.576 RON | 243.041 RON | 162.248 RON | 91.495 RON |
| Venituri totale | 902.855 RON | 997.069 RON | 940.817 RON | 729.702 RON | 554.581 RON | 320.507 RON | 260.706 RON | 243.612 RON | 162.277 RON | 91.495 RON |
| Cheltuieli totale | 52.839 RON | 49.965 RON | 44.272 RON | 2.877 RON | 7.975 RON | 3.069 RON | 1.527 RON | 2.997 RON | 4.199 RON | 6.519 RON |
| Profit brut | 850.016 RON | 947.104 RON | 896.545 RON | 726.825 RON | 546.606 RON | 317.438 RON | 259.179 RON | 240.615 RON | 158.078 RON | 84.976 RON |
| Profit net | 823.471 RON | 917.790 RON | 887.324 RON | 709.244 RON | 530.302 RON | 308.458 RON | 251.358 RON | 233.307 RON | 153.210 RON | 82.231 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 83 RON |
| Active circulante | 834.253 RON | 928.615 RON | 893.393 RON | 711.408 RON | 535.218 RON | 311.969 RON | 253.695 RON | 235.506 RON | 154.897 RON | 83.634 RON |
| Stocuri | 166 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 620.753 RON | 691.000 RON | 637.000 RON | 514.000 RON | 230.000 RON | 200.000 RON | 183.458 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 213.334 RON | 237.615 RON | 256.393 RON | 197.408 RON | 305.218 RON | 88.019 RON | 46.288 RON | 46.896 RON | 29.091 RON | 83.634 RON |
| Datorii totale | 9.663 RON | 10.585 RON | 5.829 RON | 1.924 RON | 4.676 RON | 3.271 RON | 2.097 RON | 1.959 RON | 1.447 RON | 1.286 RON |
| Capitaluri proprii | 824.590 RON | 918.030 RON | 887.564 RON | 709.484 RON | 530.542 RON | 308.698 RON | 251.598 RON | 233.547 RON | 153.450 RON | 82.431 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |