ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea de valoare redusă formulată de către reclamanta PPC Energie S.A., în contradictoriu cu pârâta Autoshine Car Wash S.R.L.. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 10.383,46 lei, reprezentând contravaloarea facturilor nr. 21EI nr. 15887917 din data de 18.09.2024 şi nr. 21EI nr. 15887919 din data de 18.09.2024. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 87,5 lei, reprezentând penalităţi de întârziere. Obligă pârâtul la plata către reclamantă a sumei de 200 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Executorie. Cu drept de apel, în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Timişoara. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi 05.11.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -11.014 RON | 257.851 RON | 0 RON | 1.560 RON | -256.291 RON | 0 |
| 2024 | — | -13.554 RON | 246.849 RON | — | 1.573 RON | -245.276 RON | — |
| 2023 | — | -14.942 RON | 234.944 RON | — | 3.222 RON | -231.722 RON | — |
| 2022 | 133.072 RON | -58.850 RON | 221.555 RON | 681 RON | 1.868 RON | -216.780 RON | 4 |
| 2021 | 130.882 RON | 16.584 RON | 165.413 RON | 1.264 RON | 5.643 RON | -157.930 RON | 3 |
| 2020 | 152.824 RON | -15.632 RON | 184.945 RON | 1.848 RON | 7.740 RON | -174.514 RON | 4 |
| 2019 | 265.451 RON | -33.380 RON | 171.767 RON | 2.431 RON | 10.220 RON | -158.882 RON | 8 |
| 2018 | 253.698 RON | -13.204 RON | 141.251 RON | 3.014 RON | 12.532 RON | -125.502 RON | 8 |
| 2017 | 219.499 RON | -53.439 RON | 134.869 RON | — | 9.030 RON | -112.298 RON | 9 |
| 2016 | 117.174 RON | -59.059 RON | 89.385 RON | — | 3.657 RON | -58.859 RON | 7 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | 133.072 RON | 130.882 RON | 152.824 RON | 265.451 RON | 253.698 RON | 219.499 RON | 117.174 RON |
| Venituri totale | 218 RON | 0 RON | 1.051 RON | 135.063 RON | 159.918 RON | 153.987 RON | 267.520 RON | 256.209 RON | 220.533 RON | 117.227 RON |
| Cheltuieli totale | 11.232 RON | 13.554 RON | 15.993 RON | 192.208 RON | 141.735 RON | 168.078 RON | 298.226 RON | 266.851 RON | 271.767 RON | 175.114 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.183 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 11.014 RON | 13.554 RON | 14.942 RON | 57.145 RON | 0 RON | 14.091 RON | 30.706 RON | 10.642 RON | 51.234 RON | 57.887 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.584 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 11.014 RON | 13.554 RON | 14.942 RON | 58.850 RON | 0 RON | 15.632 RON | 33.380 RON | 13.204 RON | 53.439 RON | 59.059 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | 681 RON | 1.264 RON | 1.848 RON | 2.431 RON | 3.014 RON | — | — |
| Active circulante | 1.560 RON | 1.573 RON | 3.222 RON | 1.868 RON | 5.643 RON | 7.740 RON | 10.220 RON | 12.532 RON | 9.030 RON | 3.657 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 1.437 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 1.560 RON | 1.560 RON | 1.560 RON | 1.730 RON | 3.591 RON | 5.756 RON | 6.156 RON | 9.627 RON | 7.222 RON | 1.485 RON |
| Casa si conturi la banci | 0 RON | 13 RON | 225 RON | 138 RON | 2.052 RON | 1.984 RON | 4.064 RON | 2.905 RON | 1.808 RON | 2.172 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 2.226 RON | 576 RON | 843 RON | 234 RON | 203 RON | 13.541 RON | 26.869 RON |
| Datorii totale | 257.851 RON | 246.849 RON | 234.944 RON | 221.555 RON | 165.413 RON | 184.945 RON | 171.767 RON | 141.251 RON | 134.869 RON | 89.385 RON |
| Capitaluri proprii | -256.291 RON | -245.276 RON | -231.722 RON | -216.780 RON | -157.930 RON | -174.514 RON | -158.882 RON | -125.502 RON | -112.298 RON | -58.859 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 4 | 3 | 4 | 8 | 8 | 9 | 7 |