ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 457.615 RON | 328.322 RON | 119.461 RON | 31.118 RON | 307.253 RON | 218.910 RON | 1 |
| 2024 | 392.599 RON | 154.875 RON | 67.385 RON | 31.544 RON | 191.384 RON | 155.543 RON | 1 |
| 2023 | 434.806 RON | 236.753 RON | 117.217 RON | 28.935 RON | 549.042 RON | 236.993 RON | 1 |
| 2022 | 486.143 RON | 368.630 RON | 75.828 RON | 30.212 RON | 414.567 RON | 368.951 RON | 1 |
| 2021 | 404.128 RON | 297.128 RON | 36.586 RON | 31.310 RON | 302.644 RON | 297.368 RON | 1 |
| 2020 | 523.602 RON | 8.099 RON | 22.235 RON | 28.784 RON | 291.363 RON | 297.912 RON | 1 |
| 2019 | 901.105 RON | 305.363 RON | 107.863 RON | 32.297 RON | 381.169 RON | 305.603 RON | 1 |
| 2018 | 235.645 RON | 142.431 RON | 49.818 RON | 6.250 RON | 527.334 RON | 483.766 RON | 1 |
| 2017 | 372.586 RON | 321.100 RON | 63.945 RON | 15.000 RON | 396.515 RON | 347.570 RON | 2 |
| 2016 | 218.078 RON | 172.585 RON | 35.468 RON | — | 208.253 RON | 172.785 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 457.615 RON | 392.599 RON | 434.806 RON | 486.143 RON | 404.128 RON | 523.602 RON | 901.105 RON | 235.645 RON | 372.586 RON | 218.078 RON |
| Venituri totale | 457.975 RON | 392.817 RON | 451.865 RON | 486.727 RON | 404.129 RON | 523.884 RON | 902.861 RON | 235.645 RON | 372.586 RON | 218.079 RON |
| Cheltuieli totale | 120.232 RON | 230.685 RON | 210.596 RON | 114.685 RON | 102.960 RON | 510.986 RON | 588.469 RON | 90.858 RON | 49.226 RON | 42.579 RON |
| Profit brut | 337.743 RON | 162.132 RON | 241.269 RON | 372.042 RON | 301.169 RON | 12.898 RON | 314.392 RON | 144.787 RON | 323.360 RON | 175.500 RON |
| Profit net | 328.322 RON | 154.875 RON | 236.753 RON | 368.630 RON | 297.128 RON | 8.099 RON | 305.363 RON | 142.431 RON | 321.100 RON | 172.585 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 31.118 RON | 31.544 RON | 28.935 RON | 30.212 RON | 31.310 RON | 28.784 RON | 32.297 RON | 6.250 RON | 15.000 RON | — |
| Active circulante | 307.253 RON | 191.384 RON | 549.042 RON | 414.567 RON | 302.644 RON | 291.363 RON | 381.169 RON | 527.334 RON | 396.515 RON | 208.253 RON |
| Stocuri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.636 RON | — | 0 RON | 0 RON | 47.599 RON | 9.761 RON | — |
| Creante | 299.803 RON | 161.366 RON | 509.465 RON | 280.367 RON | 197.135 RON | 110.943 RON | 186.768 RON | 32.968 RON | 2.962 RON | 755 RON |
| Casa si conturi la banci | 7.450 RON | 30.018 RON | 39.577 RON | 131.564 RON | 105.509 RON | 180.420 RON | 194.401 RON | 446.767 RON | 383.792 RON | 207.498 RON |
| Datorii totale | 119.461 RON | 67.385 RON | 117.217 RON | 75.828 RON | 36.586 RON | 22.235 RON | 107.863 RON | 49.818 RON | 63.945 RON | 35.468 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 0 RON | 223.767 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 218.910 RON | 155.543 RON | 236.993 RON | 368.951 RON | 297.368 RON | 297.912 RON | 305.603 RON | 483.766 RON | 347.570 RON | 172.785 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |