ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
bl. 2, sc. B, denumit spaţiu
bl. Stihii, et. 5, ap. 14, împreună cu boxa B6, situată la subsol 1 şi garaj G3, situat la subsol
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 9 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 64.385 RON | 5.657 RON | 77.207 RON | 927 RON | 211.934 RON | 133.764 RON | 0 |
| 2024 | 57.624 RON | 2.066 RON | 85.336 RON | 927 RON | 214.406 RON | 128.107 RON | 1 |
| 2023 | 181.080 RON | -14.745 RON | 83.793 RON | 4.966 RON | 206.758 RON | 126.041 RON | 1 |
| 2022 | 125.980 RON | 48.323 RON | 85.774 RON | 4.966 RON | 296.184 RON | 213.486 RON | 0 |
| 2021 | 129.707 RON | 76.668 RON | 45.840 RON | 2.000 RON | 240.893 RON | 195.163 RON | — |
| 2020 | 111.179 RON | 47.143 RON | 64.303 RON | 2.000 RON | 192.367 RON | 118.495 RON | — |
| 2019 | 125.320 RON | 49.208 RON | 28.894 RON | 5.068 RON | 122.067 RON | 96.351 RON | 0 |
| 2018 | 138.752 RON | 45.209 RON | 6.743 RON | 8.750 RON | 52.811 RON | 47.143 RON | 1 |
| 2017 | 105.939 RON | -6.458 RON | 45.742 RON | 12.431 RON | 35.245 RON | 1.934 RON | 1 |
| 2016 | 56.225 RON | 8.192 RON | 523 RON | 2.000 RON | 6.915 RON | 8.392 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 64.385 RON | 57.624 RON | 181.080 RON | 125.980 RON | 129.707 RON | 111.179 RON | 125.320 RON | 138.752 RON | 105.939 RON | 56.225 RON |
| Venituri totale | 64.803 RON | 58.379 RON | 181.080 RON | 128.777 RON | 140.129 RON | 111.606 RON | 125.348 RON | 138.770 RON | 106.053 RON | 56.287 RON |
| Cheltuieli totale | 58.069 RON | 55.920 RON | 192.039 RON | 78.596 RON | 59.743 RON | 61.878 RON | 74.080 RON | 90.827 RON | 111.450 RON | 46.382 RON |
| Profit brut | 6.734 RON | 2.459 RON | 0 RON | 50.181 RON | 80.386 RON | 49.728 RON | 51.268 RON | 47.943 RON | 0 RON | 9.905 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 10.959 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.397 RON | 0 RON |
| Profit net | 5.657 RON | 2.066 RON | 0 RON | 48.323 RON | 76.668 RON | 47.143 RON | 49.208 RON | 45.209 RON | 0 RON | 8.192 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 14.745 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.458 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 927 RON | 927 RON | 4.966 RON | 4.966 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 5.068 RON | 8.750 RON | 12.431 RON | 2.000 RON |
| Active circulante | 211.934 RON | 214.406 RON | 206.758 RON | 296.184 RON | 240.893 RON | 192.367 RON | 122.067 RON | 52.811 RON | 35.245 RON | 6.915 RON |
| Stocuri | 113.567 RON | 131.953 RON | 99.680 RON | 125.503 RON | 67.350 RON | 46.618 RON | 9.864 RON | 10.367 RON | 6.829 RON | 3.659 RON |
| Creante | 70.342 RON | 60.275 RON | 73.068 RON | 56.170 RON | 80.942 RON | 34.414 RON | 21.260 RON | 35.628 RON | 12.683 RON | 24 RON |
| Casa si conturi la banci | 28.025 RON | 22.178 RON | 34.010 RON | 114.511 RON | 92.601 RON | 111.335 RON | 90.943 RON | 6.816 RON | 15.733 RON | 3.232 RON |
| Datorii totale | 77.207 RON | 85.336 RON | 83.793 RON | 85.774 RON | 45.840 RON | 64.303 RON | 28.894 RON | 6.743 RON | 45.742 RON | 523 RON |
| Venituri in avans | 1.890 RON | 1.890 RON | 1.890 RON | 1.890 RON | 1.890 RON | 11.569 RON | 1.890 RON | 7.675 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 133.764 RON | 128.107 RON | 126.041 RON | 213.486 RON | 195.163 RON | 118.495 RON | 96.351 RON | 47.143 RON | 1.934 RON | 8.392 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 1 | 1 | — |