ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renunţarea la judecată formulată de reclamanta Pătru Vica şi dispune anularea în parte a sentinţei cu privire la aceasta. Respinge recursul reclamanţilor, ca nefondat. Definitivă. Pronunţată la 22.06.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Camera de Consiliu/19.06.2026 Respinge cererea de abţinere, ca rămasă fără obiect. Fără cale de atac. Pronunţată la 19.06.2026, în şedinţă publică.
pentru a se observa întâmpinările formulate
Ia act de renunţarea la judecarea cererii de intervenţie principală formulată de Spitalul Clinic de Neuropsihiatrie. Respinge excepţia inadmisibilităţii invocată de către pârâţi, ca fiind lipsită de obiect. Respinge cererea de suspendare formulată de reclamanţi, ca neîntemeiată. Cu recurs în termen de 5 zile de la comunicare, ce se va depune la sediul Tribunalului Dolj. Pronunţată azi 28.04.2026 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Acordă termen de judecată la data de 28.04.2026, ora 11:30, pentru a se depune înscrisurile solicitate.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 906.449 RON | 533.035 RON | 128.272 RON | 287.077 RON | 558.637 RON | 533.275 RON | 2 |
| 2024 | 811.635 RON | 293.068 RON | 120.010 RON | 132.332 RON | 280.986 RON | 293.308 RON | 3 |
| 2023 | 420.740 RON | 433.896 RON | 101.649 RON | 111.997 RON | 423.788 RON | 434.136 RON | 3 |
| 2022 | 590.555 RON | 386.058 RON | 5.972 RON | 111.997 RON | 280.273 RON | 386.298 RON | 3 |
| 2020 | 438.598 RON | 250.790 RON | -52.094 RON | 10.500 RON | 187.740 RON | 251.030 RON | 3 |
| 2019 | 392.725 RON | 228.428 RON | 8.553 RON | 11.603 RON | 200.669 RON | 228.668 RON | 2 |
| 2018 | 334.516 RON | 152.994 RON | 10.194 RON | 7.394 RON | 196.170 RON | 193.370 RON | 3 |
| 2017 | 266.694 RON | 75.830 RON | 7.635 RON | 10.755 RON | 122.256 RON | 125.376 RON | 3 |
| 2016 | 125.812 RON | 49.346 RON | 7.687 RON | 11.550 RON | 45.683 RON | 49.546 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 906.449 RON | 811.635 RON | 420.740 RON | 590.555 RON | 438.598 RON | 392.725 RON | 334.516 RON | 266.694 RON | 125.812 RON |
| Venituri totale | 934.795 RON | 812.157 RON | 703.386 RON | 590.561 RON | 458.607 RON | 394.769 RON | 334.521 RON | 266.694 RON | 125.812 RON |
| Cheltuieli totale | 374.672 RON | 491.734 RON | 262.456 RON | 199.495 RON | 203.237 RON | 163.099 RON | 178.237 RON | 188.196 RON | 75.208 RON |
| Profit brut | 560.123 RON | 320.423 RON | 440.930 RON | 391.066 RON | 255.370 RON | 231.670 RON | 156.284 RON | 78.498 RON | 50.604 RON |
| Profit net | 533.035 RON | 293.068 RON | 433.896 RON | 386.058 RON | 250.790 RON | 228.428 RON | 152.994 RON | 75.830 RON | 49.346 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 287.077 RON | 132.332 RON | 111.997 RON | 111.997 RON | 10.500 RON | 11.603 RON | 7.394 RON | 10.755 RON | 11.550 RON |
| Active circulante | 558.637 RON | 280.986 RON | 423.788 RON | 280.273 RON | 187.740 RON | 200.669 RON | 196.170 RON | 122.256 RON | 45.683 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 5.300 RON | — | 4.031 RON | 0 RON | 0 RON |
| Creante | 394.070 RON | 198.991 RON | 359.326 RON | 229.507 RON | 17.837 RON | 5.456 RON | 24.024 RON | 17.407 RON | 17.460 RON |
| Casa si conturi la banci | 134.567 RON | 51.995 RON | 64.462 RON | 50.766 RON | 164.508 RON | 145.213 RON | 168.115 RON | 104.849 RON | 28.223 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 696 RON | 24.949 RON | — | 0 RON | 0 RON |
| Datorii totale | 128.272 RON | 120.010 RON | 101.649 RON | 5.972 RON | -52.094 RON | 8.553 RON | 10.194 RON | 7.635 RON | 7.687 RON |
| Venituri in avans | 184.167 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 533.275 RON | 293.308 RON | 434.136 RON | 386.298 RON | 251.030 RON | 228.668 RON | 193.370 RON | 125.376 RON | 49.546 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 |