ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Fara termene inregistrate.
Respinge cererea de chemare în judecată, ca neîntemeiată. Obligă reclamanta la plata către pârâtă a sumei de 1.200 lei, cu titlu de cheltuieli judiciare reprezentând onorariu de avocat. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 04.04.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 330.176 RON | 226.525 RON | 86.502 RON | 4.123 RON | 309.144 RON | 226.765 RON | 1 |
| 2024 | 720.802 RON | 608.388 RON | 63.887 RON | 1.733 RON | 670.782 RON | 608.628 RON | 1 |
| 2023 | 1.157.528 RON | 1.013.778 RON | 144.458 RON | 2.454 RON | 1.156.022 RON | 1.014.018 RON | 1 |
| 2022 | 953.071 RON | 694.222 RON | 131.927 RON | 9.743 RON | 816.646 RON | 694.462 RON | 1 |
| 2021 | 771.496 RON | 550.619 RON | 59.925 RON | 17.067 RON | 1.384.857 RON | 1.341.999 RON | 1 |
| 2020 | 907.879 RON | 817.456 RON | 75.339 RON | 20.122 RON | 872.913 RON | 817.696 RON | 1 |
| 2019 | 716.519 RON | 698.523 RON | 1.437.985 RON | — | 2.136.708 RON | 698.723 RON | 1 |
| 2018 | 653.673 RON | 614.519 RON | 472.842 RON | — | 1.087.561 RON | 614.719 RON | 1 |
| 2017 | 982.868 RON | 935.862 RON | 130.451 RON | — | 1.066.513 RON | 936.062 RON | — |
| 2016 | 448.043 RON | 413.825 RON | 24.753 RON | 2.222 RON | 436.556 RON | 414.025 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 330.176 RON | 720.802 RON | 1.157.528 RON | 953.071 RON | 771.496 RON | 907.879 RON | 716.519 RON | 653.673 RON | 982.868 RON | 448.043 RON |
| Venituri totale | 336.630 RON | 725.812 RON | 1.159.341 RON | 976.781 RON | 783.861 RON | 917.989 RON | 743.564 RON | 655.577 RON | 995.600 RON | 453.755 RON |
| Cheltuieli totale | 105.830 RON | 101.882 RON | 134.210 RON | 272.922 RON | 226.379 RON | 91.918 RON | 37.660 RON | 34.516 RON | 47.990 RON | 26.456 RON |
| Profit brut | 230.800 RON | 623.930 RON | 1.025.131 RON | 703.859 RON | 557.482 RON | 826.071 RON | 705.904 RON | 621.061 RON | 947.610 RON | 427.299 RON |
| Profit net | 226.525 RON | 608.388 RON | 1.013.778 RON | 694.222 RON | 550.619 RON | 817.456 RON | 698.523 RON | 614.519 RON | 935.862 RON | 413.825 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.123 RON | 1.733 RON | 2.454 RON | 9.743 RON | 17.067 RON | 20.122 RON | — | — | — | 2.222 RON |
| Active circulante | 309.144 RON | 670.782 RON | 1.156.022 RON | 816.646 RON | 1.384.857 RON | 872.913 RON | 2.136.708 RON | 1.087.561 RON | 1.066.513 RON | 436.556 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 447 RON | 447 RON | — |
| Creante | 297.695 RON | 203.464 RON | 1.095.829 RON | 764.669 RON | 432.675 RON | 468.779 RON | 765.516 RON | 65.138 RON | 354.234 RON | 600 RON |
| Casa si conturi la banci | 11.449 RON | 467.318 RON | 60.193 RON | 51.977 RON | 952.182 RON | 404.134 RON | 1.371.192 RON | 1.021.976 RON | 711.832 RON | 435.956 RON |
| Datorii totale | 86.502 RON | 63.887 RON | 144.458 RON | 131.927 RON | 59.925 RON | 75.339 RON | 1.437.985 RON | 472.842 RON | 130.451 RON | 24.753 RON |
| Capitaluri proprii | 226.765 RON | 608.628 RON | 1.014.018 RON | 694.462 RON | 1.341.999 RON | 817.696 RON | 698.723 RON | 614.719 RON | 936.062 RON | 414.025 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |