| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 1.922 RON | -1.446 RON | 2.262 RON | — | 27.662 RON | 25.400 RON | — |
| 2020 | 4.020 RON | -80 RON | 6.477 RON | — | 33.323 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.922 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 26.846 RON |
| — |
| 2019 | 10.079 RON | 4.942 RON | 5.438 RON | — | 32.364 RON | 26.926 RON | — |
| 2018 | 9.369 RON | 6.440 RON | 6.031 RON | — | 28.015 RON | 21.984 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 378 RON | — | 15.922 RON | 15.544 RON | — |
| 2016 | 40.506 RON | 15.344 RON | 378 RON | — | 15.922 RON | 15.544 RON | 1 |
| 4.020 RON |
| 10.079 RON |
| 9.369 RON |
| — |
| 40.506 RON |
| Venituri totale | 2.075 RON | 4.020 RON | 10.274 RON | 9.369 RON | 0 RON | 40.506 RON |
| Cheltuieli totale | 3.460 RON | 3.979 RON | 5.026 RON | 2.648 RON | — | 24.352 RON |
| Profit brut | 0 RON | 41 RON | 5.248 RON | 6.721 RON | 0 RON | 16.154 RON |
| Pierdere bruta | 1.385 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 4.942 RON | 6.440 RON | 0 RON | 15.344 RON |
| Pierdere neta | 1.446 RON | 80 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 27.662 RON | 33.323 RON | 32.364 RON | 28.015 RON | 15.922 RON | 15.922 RON |
| Creante | 152 RON | 5.197 RON | 3.428 RON | 4.271 RON | 3.235 RON | 3.235 RON |
| Casa si conturi la banci | 27.510 RON | 28.126 RON | 28.936 RON | 23.744 RON | 12.687 RON | 12.687 RON |
| Datorii totale | 2.262 RON | 6.477 RON | 5.438 RON | 6.031 RON | 378 RON | 378 RON |
| Capitaluri proprii | 25.400 RON | 26.846 RON | 26.926 RON | 21.984 RON | 15.544 RON | 15.544 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | 1 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.