ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea formulată de petentul BEJ Beciu Stelian pentru creditoarea Investcapital LTD, în contradictoriu cu terţul poprit RCI Project SRL şi cu debitorul .... Validează poprirea înfiinţată de către BEJ Beciu Stelian în dosarul de executare silită nr. 344/2024, şi obligă terţul poprit la plata către creditoare a sumelor datorate debitorului, în baza contractului de muncă, începând cu data de 26.01.2026 şi cu privire la sumele datorate acestuia în viitor, în limita creanţei în valoare de 1.146,36 lei, reprezentând debitul restant şi cheltuielile de executare silită. Obligă terţul poprit la plata către creditoare a sumei de 20 lei, cu titlul de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicarea hotărârii. Apelul se depune la Judecătoria Medgidia, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 16.06.2026.
Admite cererea **, pentru creditorul **, formulată în contradictoriu cu debitorul **, şi terţul poprit **. Validează poprirea înfiinţată prin adresa din data de 15.09.2025 emisă în dosarul de executare silită nr. **/2022 al BEJ **. Obligă terţul poprit ** să plătească creditorului 1/3 din sumele datorate debitoarei cu titlu de salariu, ulterioare datei de 22.09.2025, sau 1/2 în situaţia în care sunt instituite mai multe popriri asupra aceluiaşi venit, până la concurenţa sumei de 2.666,52 lei. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Constanţa. Pronunţată astăzi, 16.04.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 16.04.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 03.04.2026.
Respinge, ca neîntemeiată, cererea de acordare facilităţi la plata taxei judiciare de timbruformulată de petenta RCI Project SRL. Cu drept de reexaminare în termen de 5 zile de la comunicare, cererea urmând a se depune la Tribunalul Suceava. Dată în şedinţa camerei de consiliu. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 18.04.2024.
Fara termene inregistrate.
Admite cererea de completare formulată de intimaţii Primarul Municipiului Constanţa – Direcţia Generală Poliţia Locală Constanţa, Primăria Municipiului Constanţa – Direcţia Generală Poliţia Locală Constanţa şi Municipiul Constanţa prin Primar, intimaţi în prezenta cauză, în contradictoriu cu petentul SC RCI Project SRL, prin administrator Iacoban Alexandra-Roxana. Dispune completarea dispozitivului şi minutei sentinţei civile nr.18 din 12.01.2026 pronunţată de Judecătoria Vatra Dornei în sensul că: Obligă reclamanta la plata către pârât a sumei de 1.100 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând onorariu avocat. Conform art. 443 alin. (3) C.proc.civ., prezenta hotărâre se va ataşa la sentinţa civilă nr. 18 din data de 12.01.2026 pronunţată de Judecătoria Vatra Dornei în dosarul cauzei, cât şi în dosarul de hotărâri al instanţei. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicarea prezentei hotărâri, ce se va depune la Judecătoria Vatra Dornei. Pronunţată la data de 26.03.2026 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Respinge, ca neîntemeiată, excepţia lipsei capacităţii de folosinţă a Primăriei Municipiului Constanţa. Admite excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a intimatului Municipiul Constanţa prin Primar. Respinge plângerea contravenţională formulată de petenta RCI PROJECT SRL, în contradictoriu cu intimatul MUNICIPIUL CONSTANŢA prin Primar, ca fiind introdusă împotriva unei persoane fără calitate procesuală pasivă. Respinge plângerea contravenţională formulată de petenta RCI PROJECT SRL, în contradictoriu cu intimatul PRIMARIA MUNICIPIULUI CONSTANŢA - DIRECŢIA GENERALĂ POLIŢIA LOCALĂ CONSTANŢA şi PRIMARUL MUNICIPIULUI CONSTANŢA-DIRECŢIA GENERALĂ POLIŢIA LOCALĂ CONSTANŢA, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Vatra Dornei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 12.01.2026.
Amână pronunţarea la 12.01.2026 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată la 29.12.2025 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea la 29.12.2025 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată la 18.12.2025 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea la 18.12.2025 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată la 04.12.2025 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea la 04.12.2025 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţa publică din 20.11.2025.
Termen preschimbat la 20.11.2025.
Admite sesizarea din oficiu. Preschimbă termenul de judecată de la data de 25.09.2025, la data de 20.11.2025, cu citarea părţilor. Dispoziţiile stabilite pentru termenul de judecată din data de 25.09.2025 urmează a fi îndeplinite pentru termenul de judecată din data de 20.11.2025. Pronunţată astăzi, la data de 15.09.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână judecarea cauzei la data de 25.09.2025.
amanat la 22.05.2025 cu citare martor
Amână judecarea cauzei la data de 13.03.2025.
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 12.12.2024.
la 10.10.2024 pentru emitere adresă.
În vederea administrării unor probe suplimentare, amână judecarea cauzei la data de 13.06.2024.
Amână judecarea cauzei la data de 14.03.2024 ca urmare a Hotărârii AGE a SNGJ Dicasterial din 9.12.2023 prin care s-au stabilit adoptarea unor forme de protest la nivel naţional
Pentru depunerea la dosarul cauzei a precizării de acţiune de către petent, în scris, amână judecarea cauzei la data de 14.12.2023.
faţă de Hotărârea nr. 4 din 26 august 2025 adoptată de Adunarea Generală a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Suceava
Având în vedere Decizia nr. 87/17.09.2024, prin care s-a desfiinţat completul de judecată CN6A civ şi CN6A bis, dispunându-se totodată împărţirea ciclică a dosarelor aflate în curs de soluţionare, conform procesului verbal de împărţire ciclică anexat, urmează ca la acest termen dosarul să fie redistribuit la completul la care a fost repartizat
Admite excepţia lipsei de obiect a contestaţiei la executare raportat la debitul vizând contravaloare impozit pe mijloace de transport invocată din oficiu. Admite excepţia inadmisibilităţii contestaţiei la executare raportat la debitul vizând contravaloare amendă proces-verbal 277364/23.12.2021 invocată din oficiu. Respinge ca neîntemeiată contestaţia la executare formulată de către contestatorul-debitor SC RCI Project SRL, în contradictoriu cu intimatul-creditor u.a.t Comuna Iacobeni prin Primar. Ia act că intimatul-creditor nu a solicitat cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 10 de zile de la comunicare care se va depune la Judecătoria Vatra Dornei. Pronunţată astăzi 21.12.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.
Amână pronunţarea la 21.12.2023. Pronunţată la 07.12.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
la data de 07.12.2023, pentru efectuare relaţii,
Pentru comunicarea înscrisurilor depuse la dosar, amână judecarea cauzei la data de 19 septembrie 2023.
-amână cauza la 23.05.2023 la solicitarea reprezentantului legal al petentei
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24.309.421 RON | 3.038.281 RON | 10.105.428 RON | 758.333 RON | 14.383.941 RON | 5.036.846 RON | 19 |
| 2024 | 7.309.764 RON | 586.008 RON | 4.057.572 RON | 654.939 RON | 6.873.505 RON | 3.470.872 RON | 6 |
| 2023 | 2.000.400 RON | 49.017 RON | 637.984 RON | 684.198 RON | 2.898.138 RON | 2.944.352 RON | 5 |
| 2022 | 2.837.415 RON | 47.510 RON | 806.495 RON | 762.488 RON | 2.997.071 RON | 2.995.335 RON | 3 |
| 2021 | 5.924.082 RON | 840.799 RON | 1.760.131 RON | 865.548 RON | 3.851.275 RON | 2.952.844 RON | 4 |
| 2020 | 6.795.403 RON | 706.747 RON | 748.228 RON | 356.358 RON | 2.602.102 RON | 2.112.045 RON | 4 |
| 2019 | 3.258.345 RON | 370.522 RON | 70.749 RON | 320.605 RON | 1.118.358 RON | 1.405.298 RON | 3 |
| 2018 | 3.231.429 RON | 369.716 RON | 326.470 RON | 333.313 RON | 957.849 RON | 1.034.776 RON | 4 |
| 2017 | 2.305.405 RON | 114.186 RON | 65.775 RON | 309.459 RON | 401.292 RON | 715.060 RON | 2 |
| 2016 | 2.019.811 RON | 100.674 RON | 196.335 RON | 39.331 RON | 557.878 RON | 400.874 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 24.309.421 RON | 7.309.764 RON | 2.000.400 RON | 2.837.415 RON | 5.924.082 RON | 6.795.403 RON | 3.258.345 RON | 3.231.429 RON | 2.305.405 RON | 2.019.811 RON |
| Venituri totale | 24.379.011 RON | 7.327.924 RON | 2.083.461 RON | 2.850.497 RON | 5.942.607 RON | 6.851.227 RON | 3.259.580 RON | 3.231.731 RON | 2.339.274 RON | 2.020.338 RON |
| Cheltuieli totale | 20.790.712 RON | 6.623.858 RON | 2.011.592 RON | 2.790.480 RON | 4.962.838 RON | 6.022.431 RON | 2.856.472 RON | 2.829.699 RON | 2.210.152 RON | 1.900.488 RON |
| Profit brut | 3.588.299 RON | 704.066 RON | 71.869 RON | 60.017 RON | 979.769 RON | 828.796 RON | 403.108 RON | 402.032 RON | 129.122 RON | 119.850 RON |
| Profit net | 3.038.281 RON | 586.008 RON | 49.017 RON | 47.510 RON | 840.799 RON | 706.747 RON | 370.522 RON | 369.716 RON | 114.186 RON | 100.674 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 758.333 RON | 654.939 RON | 684.198 RON | 762.488 RON | 865.548 RON | 356.358 RON | 320.605 RON | 333.313 RON | 309.459 RON | 39.331 RON |
| Active circulante | 14.383.941 RON | 6.873.505 RON | 2.898.138 RON | 2.997.071 RON | 3.851.275 RON | 2.602.102 RON | 1.118.358 RON | 957.849 RON | 401.292 RON | 557.878 RON |
| Stocuri | 1.086.430 RON | 630.236 RON | 593.465 RON | 740.181 RON | 1.276.150 RON | 799.653 RON | 418.626 RON | 454.244 RON | 276.135 RON | 362.290 RON |
| Creante | 6.739.781 RON | 3.916.820 RON | 327.604 RON | 179.628 RON | 203.348 RON | 252.890 RON | 531.855 RON | 497.569 RON | 14.111 RON | 95.685 RON |
| Casa si conturi la banci | 6.557.730 RON | 2.326.449 RON | 1.977.069 RON | 2.077.262 RON | 2.371.777 RON | 1.549.559 RON | 167.877 RON | 6.036 RON | 111.046 RON | 99.903 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 42.271 RON | 11.673 RON | 420 RON | 37.084 RON | 70.084 RON | 70.084 RON | — |
| Datorii totale | 10.105.428 RON | 4.057.572 RON | 637.984 RON | 806.495 RON | 1.760.131 RON | 748.228 RON | 70.749 RON | 326.470 RON | 65.775 RON | 196.335 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 15.521 RON | 98.607 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 5.036.846 RON | 3.470.872 RON | 2.944.352 RON | 2.995.335 RON | 2.952.844 RON | 2.112.045 RON | 1.405.298 RON | 1.034.776 RON | 715.060 RON | 400.874 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 19 | 6 | 5 | 3 | 4 | 4 | 3 | 4 | 2 | 2 |
16 contracte atribuite, in valoare de 67.778.144 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 759.002 lei.
Achizitii directe
2 contracte
759.000 lei
Licitatii publice
13 contracte
67.017.844 lei
Achizitii offline
1 contract
1.300 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 11:33).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
CSP PROIECT LINE SRLCUI 29455388 | 45 | 40 | 11 | — | vezi ↗ |
MACO CONSTRUCT SRLCUI 23861212 | 19 | 19 | 3 | — | vezi ↗ |
ATD BRO PROIECT S.R.L.CUI 43701011 | 9 | 9 | 1 | — | vezi ↗ |
ARIA CONCEPT ARCHITECTURE SRLCUI 32478993 | 5 | 5 | 0 | — | vezi ↗ |
LCS IDEAL TOPCONSTRUCT S.R.L.CUI 38668237 | 7 | 5 | 0 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 12 parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
SERVAL SOLUTIONS S.R.L.CUI 35211337 | 34 | subcontractant | 34 | — | vezi ↗ |
SERVAL SERVICE SECURITY S.R.L.CUI 37969282 | 12 | subcontractant | 12 | — | vezi ↗ |
| 12 | terț susținător | 11 | — | vezi ↗ | |
INSTALCORP CONCEPT SRLCUI 27357898 | 6 | subcontractant | 6 | — | vezi ↗ |
NM CONSTRUCTION ZONE S.R.L.CUI 36119720 | 6 | subcontractant | 6 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 25 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.