ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 91.700 RON | 15.108 RON | 15.345 RON | 0 RON | 13.977 RON | -1.368 RON | 1 |
| 2024 | 141.675 RON | 3.384 RON | 11.307 RON | — | 17.147 RON | 5.840 RON | 2 |
| 2023 | 228.800 RON | 99.548 RON | 21.781 RON | — | 121.569 RON | 99.788 RON | 2 |
| 2022 | 146.900 RON | 83.728 RON | 5.547 RON | — | 89.515 RON | 83.968 RON | 1 |
| 2021 | 161.020 RON | 99.297 RON | 6.784 RON | — | 106.322 RON | 99.538 RON | 1 |
| 2020 | 75.868 RON | 52.449 RON | 858 RON | — | 53.990 RON | 53.132 RON | 1 |
| 2019 | 93.600 RON | 60.196 RON | 16.063 RON | — | 148.747 RON | 132.684 RON | 2 |
| 2018 | 102.900 RON | 97.605 RON | 1.800 RON | — | 174.288 RON | 172.488 RON | — |
| 2017 | 28.750 RON | 26.034 RON | 328 RON | — | 75.211 RON | 74.883 RON | — |
| 2016 | 51.000 RON | 48.649 RON | 486 RON | — | 49.335 RON | 48.849 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 91.700 RON | 141.675 RON | 228.800 RON | 146.900 RON | 161.020 RON | 75.868 RON | 93.600 RON | 102.900 RON | 28.750 RON | 51.000 RON |
| Venituri totale | 91.700 RON | 141.675 RON | 228.802 RON | 155.900 RON | 161.806 RON | 100.618 RON | 95.850 RON | 102.900 RON | 28.750 RON | 51.000 RON |
| Cheltuieli totale | 75.675 RON | 137.087 RON | 126.966 RON | 70.082 RON | 60.931 RON | 46.361 RON | 33.388 RON | 2.208 RON | 1.853 RON | 820 RON |
| Profit brut | 16.025 RON | 4.588 RON | 101.836 RON | 85.818 RON | 100.875 RON | 54.257 RON | 62.462 RON | 100.692 RON | 26.897 RON | 50.180 RON |
| Profit net | 15.108 RON | 3.384 RON | 99.548 RON | 83.728 RON | 99.297 RON | 52.449 RON | 60.196 RON | 97.605 RON | 26.034 RON | 48.649 RON |
| Active circulante | 13.977 RON | 17.147 RON | 121.569 RON | 89.515 RON | 106.322 RON | 53.990 RON | 148.747 RON | 174.288 RON | 75.211 RON | 49.335 RON |
| Stocuri | 254 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 5.000 RON | — | 100.739 RON | 32.995 RON | 714 RON | 23.800 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 8.723 RON | 17.147 RON | 20.830 RON | 56.520 RON | 105.608 RON | 30.190 RON | 148.747 RON | 174.288 RON | 75.211 RON | 49.335 RON |
| Datorii totale | 15.345 RON | 11.307 RON | 21.781 RON | 5.547 RON | 6.784 RON | 858 RON | 16.063 RON | 1.800 RON | 328 RON | 486 RON |
| Capitaluri proprii | -1.368 RON | 5.840 RON | 99.788 RON | 83.968 RON | 99.538 RON | 53.132 RON | 132.684 RON | 172.488 RON | 74.883 RON | 48.849 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | — | — | — |