ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă procent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 22.866 RON | 0 RON | 0 RON | -22.866 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 22.873 RON | — | 1.471 RON | -21.402 RON | 0 |
| 2023 | — | -12.759 RON | 23.495 RON | — | 2.094 RON | -21.401 RON | 1 |
| 2022 | 8.943 RON | -7.130 RON | 17.417 RON | — | 8.775 RON | -8.642 RON | 0 |
| 2021 | 41.005 RON | 2.842 RON | 23.605 RON | — | 22.093 RON | -1.512 RON | 1 |
| 2020 | 10.000 RON | 1.659 RON | 5.786 RON | — | 1.233 RON | -4.553 RON | 0 |
| 2019 | 39.500 RON | 9.661 RON | 7.684 RON | — | 1.472 RON | -6.212 RON | 3 |
| 2018 | 25.000 RON | 5.952 RON | 18.094 RON | — | 2.221 RON | -15.873 RON | 1 |
| 2017 | — | -4.797 RON | 22.351 RON | — | 526 RON | -21.825 RON | — |
| 2016 | 10.828 RON | -17.028 RON | 17.554 RON | — | 526 RON | -17.028 RON | 9 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | 8.943 RON | 41.005 RON | 10.000 RON | 39.500 RON | 25.000 RON | — | 10.828 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 20.000 RON | 18.943 RON | 106.361 RON | 10.000 RON | 39.500 RON | 25.000 RON | 0 RON | 10.828 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | — | 32.559 RON | 26.073 RON | 103.519 RON | 8.241 RON | 29.444 RON | 18.798 RON | 4.797 RON | 27.678 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.842 RON | 1.759 RON | 10.056 RON | 6.202 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 12.559 RON | 7.130 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.797 RON | 16.850 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.842 RON | 1.659 RON | 9.661 RON | 5.952 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 12.759 RON | 7.130 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.797 RON | 17.028 RON |
| Active circulante | 0 RON | 1.471 RON | 2.094 RON | 8.775 RON | 22.093 RON | 1.233 RON | 1.472 RON | 2.221 RON | 526 RON | 526 RON |
| Stocuri | 0 RON | 1.464 RON | 1.465 RON | 8.570 RON | 21.654 RON | — | 1.085 RON | 536 RON | 526 RON | 526 RON |
| Creante | 0 RON | — | — | — | 200 RON | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 0 RON | 7 RON | 629 RON | 205 RON | 239 RON | 1.233 RON | 387 RON | 1.685 RON | — | — |
| Datorii totale | 22.866 RON | 22.873 RON | 23.495 RON | 17.417 RON | 23.605 RON | 5.786 RON | 7.684 RON | 18.094 RON | 22.351 RON | 17.554 RON |
| Capitaluri proprii | -22.866 RON | -21.402 RON | -21.401 RON | -8.642 RON | -1.512 RON | -4.553 RON | -6.212 RON | -15.873 RON | -21.825 RON | -17.028 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | — | — | — | — |
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | — | 9 |