ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | -595 RON | 23.189 RON | — | -24 RON | -23.213 RON | — |
| 2022 | — | 0 RON | 22.594 RON | — | -24 RON | -22.618 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 22.594 RON | — | -24 RON | -22.618 RON | — |
| 2020 | — | -2 RON | 22.594 RON | — | -24 RON | -22.618 RON | — |
| 2019 | — | -22.856 RON | 22.592 RON | — | -24 RON | -22.616 RON | 1 |
| 2018 | 84.654 RON | 56.579 RON | 29.639 RON | — | 86.458 RON | 56.819 RON | 1 |
| 2017 | 96.332 RON | 68.501 RON | 27.763 RON | — | 96.504 RON | 68.741 RON | 1 |
| 2016 | 52.584 RON | 32.985 RON | 19.883 RON | 98 RON | 52.970 RON | 33.185 RON | 1 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | 84.654 RON | 96.332 RON | 52.584 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 84.654 RON | 96.332 RON | 52.584 RON |
| Cheltuieli totale | 595 RON | — | — | 2 RON | 22.856 RON | 27.228 RON | 26.868 RON | 18.547 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 57.426 RON | 69.464 RON | 34.037 RON |
| Pierdere bruta | 595 RON | 0 RON | 0 RON | 2 RON | 22.856 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 56.579 RON | 68.501 RON | 32.985 RON |
| Pierdere neta | 595 RON | 0 RON | 0 RON | 2 RON | 22.856 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | 98 RON |
| Active circulante | -24 RON | -24 RON | -24 RON | -24 RON | -24 RON | 86.458 RON | 96.504 RON | 52.970 RON |
| Creante | — | — | — | — | — | 1.687 RON | 1.687 RON | 52.584 RON |
| Casa si conturi la banci | -24 RON | -24 RON | -24 RON | -24 RON | -24 RON | 84.771 RON | 94.817 RON | 386 RON |
| Datorii totale | 23.189 RON | 22.594 RON | 22.594 RON | 22.594 RON | 22.592 RON | 29.639 RON | 27.763 RON | 19.883 RON |
| Capitaluri proprii | -23.213 RON | -22.618 RON | -22.618 RON | -22.618 RON | -22.616 RON | 56.819 RON | 68.741 RON | 33.185 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |