ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
sector 2, bl. 45, sc. B, parter, ap. 59
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 84 RON | -10.316 RON | 190 RON | — | 6.911 RON | 6.721 RON | 1 |
| 2024 | 78.385 RON | 38.571 RON | 16.446 RON | — | 136.483 RON | 120.037 RON | 1 |
| 2023 | 238.738 RON | 168.445 RON | 15.485 RON | 2.178 RON | 198.529 RON | 168.022 RON | 1 |
| 2022 | 262.846 RON | 123.133 RON | 147.843 RON | 4.165 RON | 309.345 RON | 122.710 RON | 1 |
| 2021 | 158.754 RON | 44.837 RON | 4.162 RON | 5.353 RON | 76.741 RON | 60.416 RON | 1 |
| 2020 | 116.819 RON | 31.392 RON | 3.634 RON | 6.541 RON | 133.633 RON | 129.451 RON | 1 |
| 2019 | 169.706 RON | 55.111 RON | 1.803 RON | 1.797 RON | 124.815 RON | 124.809 RON | 2 |
| 2018 | 153.061 RON | 67.025 RON | 4.616 RON | 800 RON | 93.514 RON | 89.698 RON | 2 |
| 2017 | 86.503 RON | 44.534 RON | 3.929 RON | — | 49.011 RON | 45.082 RON | 1 |
| 2016 | 20.487 RON | 348 RON | 4.568 RON | — | 5.074 RON | 548 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 84 RON | 78.385 RON | 238.738 RON | 262.846 RON | 158.754 RON | 116.819 RON | 169.706 RON | 153.061 RON | 86.503 RON | 20.487 RON |
| Venituri totale | 15.480 RON | 220.665 RON | 286.368 RON | 237.962 RON | 146.425 RON | 147.705 RON | 174.195 RON | 157.192 RON | 90.837 RON | 31.992 RON |
| Cheltuieli totale | 25.796 RON | 181.174 RON | 115.584 RON | 112.199 RON | 100.032 RON | 114.958 RON | 117.386 RON | 88.636 RON | 45.437 RON | 31.317 RON |
| Profit brut | 0 RON | 39.491 RON | 170.784 RON | 125.763 RON | 46.393 RON | 32.747 RON | 56.809 RON | 68.556 RON | 45.400 RON | 675 RON |
| Pierdere bruta | 10.316 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 38.571 RON | 168.445 RON | 123.133 RON | 44.837 RON | 31.392 RON | 55.111 RON | 67.025 RON | 44.534 RON | 348 RON |
| Pierdere neta | 10.316 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 2.178 RON | 4.165 RON | 5.353 RON | 6.541 RON | 1.797 RON | 800 RON | — | — |
| Active circulante | 6.911 RON | 136.483 RON | 198.529 RON | 309.345 RON | 76.741 RON | 133.633 RON | 124.815 RON | 93.514 RON | 49.011 RON | 5.074 RON |
| Stocuri | — | 19.523 RON | 86.339 RON | 38.425 RON | 56.315 RON | 59.614 RON | 37.989 RON | 22.845 RON | 9.889 RON | 627 RON |
| Creante | 55 RON | 112.876 RON | 107.541 RON | 130.594 RON | 7.335 RON | 3.248 RON | 5.999 RON | 67.464 RON | 28.960 RON | 4.031 RON |
| Casa si conturi la banci | 6.856 RON | 4.084 RON | 4.649 RON | 140.326 RON | 13.091 RON | 70.771 RON | 80.827 RON | 3.205 RON | 10.162 RON | 416 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | 11 RON | — | — | — | 42 RON |
| Datorii totale | 190 RON | 16.446 RON | 15.485 RON | 147.843 RON | 4.162 RON | 3.634 RON | 1.803 RON | 4.616 RON | 3.929 RON | 4.568 RON |
| Venituri in avans | — | — | 17.200 RON | 42.957 RON | 17.516 RON | 7.100 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 6.721 RON | 120.037 RON | 168.022 RON | 122.710 RON | 60.416 RON | 129.451 RON | 124.809 RON | 89.698 RON | 45.082 RON | 548 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 |