FLORIN & GEANINA QUALITY SRL
- J23/791/2016ILFOVdin 24.02.2016
- J40/11144/2023BUCURESTIdin 16.06.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea de amendare a debitoarei. Cu apel în 10 zile de la comunicare. Apelul se va depune la Judecătoria Sectorului 6. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei azi, 06.08.2026.
Admite excepţia necompetenţei teritoriale a Judecătoriei Sectorului 4 Bucureşti. Declină competenţa de soluţionare a cauzei în favoarea Judecătoriei Sectorului 6 Bucureşti. Fără cale de atac. Pronunţată astăzi, 21.01.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 2.100.852 RON | 435.024 RON | 84.441 RON | 143.059 RON | 1.016.863 RON | 1.075.481 RON | — |
| 2016 | 113.060 RON | 108.525 RON | 3.393 RON | 504 RON | 111.614 RON | 108.725 RON | — |
| Indicator | 2022 | 2016 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.100.852 RON | 113.060 RON |
| Venituri totale | 2.100.852 RON | 113.060 RON |
| Cheltuieli totale | 1.646.967 RON | 1.143 RON |
| Profit brut | 453.885 RON | 111.917 RON |
| Profit net | 435.024 RON | 108.525 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 143.059 RON | 504 RON |
| Active circulante | 1.016.863 RON | 111.614 RON |
| Stocuri | 954.521 RON | — |
| Creante | 57.637 RON | 110.770 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.705 RON | 844 RON |
| Datorii totale | 84.441 RON | 3.393 RON |
| Capitaluri proprii | 1.075.481 RON | 108.725 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |