ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 235.455 RON | -14.753 RON | 264.648 RON | 177.983 RON | 38.216 RON | -47.790 RON | 2 |
| 2024 | 278.224 RON | 18.865 RON | 261.623 RON | 183.933 RON | 43.946 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -33.037 RON |
| 2 |
| 2023 | 254.695 RON | -12 RON | 254.931 RON | 177.983 RON | 25.045 RON | -51.903 RON | 5 |
| 2022 | 267.781 RON | -113.909 RON | 263.680 RON | 177.983 RON | 33.807 RON | -51.890 RON | 4 |
| 2021 | 394.411 RON | 60.986 RON | 318.979 RON | 177.983 RON | 203.015 RON | 62.019 RON | 5 |
| 2020 | 357.468 RON | 49.967 RON | 353.133 RON | 177.983 RON | 517.694 RON | 342.749 RON | 5 |
| 2019 | 443.862 RON | 188.672 RON | 404.616 RON | 181.000 RON | 526.820 RON | 303.308 RON | 5 |
| 2018 | 227.197 RON | 15.532 RON | 37.267 RON | — | 172.956 RON | 135.689 RON | 4 |
| 2017 | 231.892 RON | 109.017 RON | 13.805 RON | — | 133.716 RON | 120.158 RON | 1 |
| 2016 | 112.571 RON | 10.941 RON | 12.124 RON | — | 23.265 RON | 11.141 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| Cifra de afaceri | 235.455 RON | 278.224 RON | 254.695 RON | 267.781 RON | 394.411 RON | 357.468 RON | 443.862 RON | 227.197 RON | 231.892 RON | 112.571 RON |
| Venituri totale | 239.654 RON | 278.555 RON | 254.702 RON | 267.799 RON | 394.505 RON | 357.514 RON | 443.865 RON | 236.511 RON | 231.892 RON | 112.571 RON |
| Cheltuieli totale | 251.815 RON | 253.874 RON | 252.149 RON | 379.395 RON | 330.425 RON | 304.404 RON | 251.540 RON | 219.488 RON | 120.556 RON | 99.034 RON |
| Profit brut | 0 RON | 24.681 RON | 2.553 RON | 0 RON | 64.080 RON | 53.110 RON | 192.325 RON | 17.023 RON | 111.336 RON | 13.537 RON |
| Pierdere bruta | 12.161 RON | 0 RON | 0 RON | 111.596 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 18.865 RON | 0 RON | 0 RON | 60.986 RON | 49.967 RON | 188.672 RON | 15.532 RON | 109.017 RON | 10.941 RON |
| Pierdere neta | 14.753 RON | 0 RON | 12 RON | 113.909 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 177.983 RON | 183.933 RON | 177.983 RON | 177.983 RON | 177.983 RON | 177.983 RON | 181.000 RON | — | — | — |
| Active circulante | 38.216 RON | 43.946 RON | 25.045 RON | 33.807 RON | 203.015 RON | 517.694 RON | 526.820 RON | 172.956 RON | 133.716 RON | 23.265 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 991 RON | 991 RON | 991 RON | 991 RON | 833 RON | 2.496 RON | — | — |
| Creante | 20.849 RON | 41.759 RON | 23.776 RON | 25.525 RON | 127.913 RON | 28.369 RON | 14.489 RON | 7.296 RON | 6.822 RON | 4.770 RON |
| Casa si conturi la banci | 17.367 RON | 2.187 RON | 278 RON | 7.291 RON | 74.111 RON | 488.334 RON | 511.498 RON | 163.164 RON | 126.894 RON | 18.495 RON |
| Cheltuieli in avans | 659 RON | 707 RON | — | — | 0 RON | 205 RON | 104 RON | 0 RON | 247 RON | — |
| Datorii totale | 264.648 RON | 261.623 RON | 254.931 RON | 263.680 RON | 318.979 RON | 353.133 RON | 404.616 RON | 37.267 RON | 13.805 RON | 12.124 RON |
| Capitaluri proprii | -47.790 RON | -33.037 RON | -51.903 RON | -51.890 RON | 62.019 RON | 342.749 RON | 303.308 RON | 135.689 RON | 120.158 RON | 11.141 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 1 | 1 |
bl. 45C, parter, ap. 7, spaţiu comercial
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.