ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
sectorul 1
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Amână judecarea cauzei la data de 02.11.2026.
Anulează cererea. Cu drept de a formula cerere de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare. Cererea de reexaminare se va depune la Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti. Pronunţată, astăzi, data de 25.05.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.
Anulează cererea de chemare în judecată. Cu drept de a formula cerere de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare. Cererea de reexaminare se depune la Judecătoria Sectorului 6 Bucure?ti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 02.07.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.089.245 RON | 105.955 RON | 652.892 RON | 569.229 RON | 221.463 RON | 137.800 RON | 11 |
| 2024 | 5.943.459 RON | 31.605 RON | 750.140 RON | 199.696 RON | 582.289 RON | 31.845 RON | 12 |
| 2023 | 4.223.696 RON | 604.400 RON | 355.446 RON | 308.185 RON | 651.901 RON | 604.640 RON | 10 |
| 2022 | 3.010.171 RON | 488.139 RON | 209.133 RON | 15.310 RON | 699.140 RON | 505.317 RON | 7 |
| 2021 | 1.783.644 RON | 195.564 RON | 79.817 RON | 24.954 RON | 193.662 RON | 138.799 RON | 6 |
| 2020 | 130.873 RON | 3.124 RON | 145.822 RON | 27.696 RON | 61.361 RON | -56.765 RON | 4 |
| 2019 | — | -550 RON | 72.916 RON | 10.179 RON | 2.848 RON | -59.889 RON | — |
| 2018 | — | -50 RON | 72.366 RON | 10.179 RON | 2.848 RON | -59.339 RON | 0 |
| 2017 | — | -7.577 RON | 72.316 RON | 10.179 RON | 2.848 RON | -59.289 RON | 1 |
| 2016 | 47.821 RON | -51.912 RON | 64.874 RON | 10.179 RON | 2.983 RON | -51.712 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 7.089.245 RON | 5.943.459 RON | 4.223.696 RON | 3.010.171 RON | 1.783.644 RON | 130.873 RON | — | — | — | 47.821 RON |
| Venituri totale | 7.105.627 RON | 5.944.525 RON | 4.470.672 RON | 3.011.898 RON | 1.783.644 RON | 130.873 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 47.959 RON |
| Cheltuieli totale | 6.963.046 RON | 5.890.964 RON | 3.828.303 RON | 2.502.921 RON | 1.570.600 RON | 126.440 RON | 550 RON | 50 RON | 7.577 RON | 99.101 RON |
| Profit brut | 142.581 RON | 53.561 RON | 642.369 RON | 508.977 RON | 213.044 RON | 4.433 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 550 RON | 50 RON | 7.577 RON | 51.142 RON |
| Profit net | 105.955 RON | 31.605 RON | 604.400 RON | 488.139 RON | 195.564 RON | 3.124 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 550 RON | 50 RON | 7.577 RON | 51.912 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 569.229 RON | 199.696 RON | 308.185 RON | 15.310 RON | 24.954 RON | 27.696 RON | 10.179 RON | 10.179 RON | 10.179 RON | 10.179 RON |
| Active circulante | 221.463 RON | 582.289 RON | 651.901 RON | 699.140 RON | 193.662 RON | 61.361 RON | 2.848 RON | 2.848 RON | 2.848 RON | 2.983 RON |
| Stocuri | 28.648 RON | 15.329 RON | 16.234 RON | 27.398 RON | 28.467 RON | 21.404 RON | 635 RON | 635 RON | 635 RON | 635 RON |
| Creante | 80.528 RON | 392.125 RON | 556.104 RON | 5.104 RON | 20.893 RON | 3.390 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 112.287 RON | 174.835 RON | 79.563 RON | 666.638 RON | 144.302 RON | 36.567 RON | 2.213 RON | 2.213 RON | 2.213 RON | 2.348 RON |
| Datorii totale | 652.892 RON | 750.140 RON | 355.446 RON | 209.133 RON | 79.817 RON | 145.822 RON | 72.916 RON | 72.366 RON | 72.316 RON | 64.874 RON |
| Capitaluri proprii | 137.800 RON | 31.845 RON | 604.640 RON | 505.317 RON | 138.799 RON | -56.765 RON | -59.889 RON | -59.339 RON | -59.289 RON | -51.712 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 11 | 12 | 10 | 7 | 6 | 4 | — | 0 | 1 | 2 |