| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.265.792 RON | 93.444 RON | 732.415 RON | 650.655 RON | 172.591 RON | 94.644 RON | 6 |
| 2024 | 1.350.978 RON | 219.020 RON | 326.900 RON | 860.017 RON | 37.671 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 577.363 RON |
| 5 |
| 2023 | 1.516.986 RON | 437.484 RON | 364.644 RON | 755.968 RON | 55.303 RON | 448.331 RON | 3 |
| 2022 | 1.534.548 RON | 557.129 RON | 621.696 RON | 351.055 RON | 828.886 RON | 558.329 RON | 3 |
| 2021 | 1.388.712 RON | 548.987 RON | 27.463 RON | 402.106 RON | 214.539 RON | 550.145 RON | 7 |
| 2020 | 1.008.982 RON | 371.515 RON | 120.958 RON | 556.985 RON | 189.290 RON | 632.378 RON | 3 |
| 2019 | 1.381.921 RON | 19.757 RON | 213.599 RON | 488.704 RON | 172.188 RON | 452.566 RON | 9 |
| 2018 | 1.075.330 RON | 294.919 RON | 168.090 RON | 561.668 RON | 338.651 RON | 732.229 RON | 8 |
| 2017 | 970.841 RON | 320.571 RON | 125.736 RON | 282.705 RON | 280.331 RON | 437.300 RON | 11 |
| 2016 | 712.398 RON | 116.529 RON | 23.995 RON | 110.159 RON | 30.565 RON | 116.729 RON | 11 |
| 2016 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.265.792 RON | 1.350.978 RON | 1.516.986 RON | 1.534.548 RON | 1.388.712 RON | 1.008.982 RON | 1.381.921 RON | 1.075.330 RON | 970.841 RON | 712.398 RON |
| Venituri totale | 1.278.189 RON | 1.360.538 RON | 1.516.986 RON | 1.606.064 RON | 1.644.704 RON | 1.030.115 RON | 1.381.935 RON | 1.075.341 RON | 970.851 RON | 712.398 RON |
| Cheltuieli totale | 1.150.329 RON | 1.106.440 RON | 1.067.158 RON | 1.034.876 RON | 1.083.878 RON | 651.065 RON | 1.350.655 RON | 769.292 RON | 633.166 RON | 586.712 RON |
| Profit brut | 127.860 RON | 254.098 RON | 449.828 RON | 571.188 RON | 560.826 RON | 379.050 RON | 31.280 RON | 306.049 RON | 337.685 RON | 125.686 RON |
| Profit net | 93.444 RON | 219.020 RON | 437.484 RON | 557.129 RON | 548.987 RON | 371.515 RON | 19.757 RON | 294.919 RON | 320.571 RON | 116.529 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 650.655 RON | 860.017 RON | 755.968 RON | 351.055 RON | 402.106 RON | 556.985 RON | 488.704 RON | 561.668 RON | 282.705 RON | 110.159 RON |
| Active circulante | 172.591 RON | 37.671 RON | 55.303 RON | 828.886 RON | 214.539 RON | 189.290 RON | 172.188 RON | 338.651 RON | 280.331 RON | 30.565 RON |
| Stocuri | 14.038 RON | 15.703 RON | 13.123 RON | 11.256 RON | 14.526 RON | 10.319 RON | 7.888 RON | 0 RON | 3.080 RON | 9.121 RON |
| Creante | 107.350 RON | 18.831 RON | 22.932 RON | 547.605 RON | 1.201 RON | 15.937 RON | 115.580 RON | 1.506 RON | 7.152 RON | 8.021 RON |
| Casa si conturi la banci | 51.203 RON | 3.137 RON | 19.248 RON | 270.025 RON | 198.812 RON | 163.034 RON | 48.720 RON | 337.145 RON | 270.099 RON | 13.423 RON |
| Cheltuieli in avans | 3.813 RON | 6.575 RON | 1.704 RON | 84 RON | 2.551 RON | 7.061 RON | 5.273 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 732.415 RON | 326.900 RON | 364.644 RON | 621.696 RON | 27.463 RON | 120.958 RON | 213.599 RON | 168.090 RON | 125.736 RON | 23.995 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 41.588 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 94.644 RON | 577.363 RON | 448.331 RON | 558.329 RON | 550.145 RON | 632.378 RON | 452.566 RON | 732.229 RON | 437.300 RON | 116.729 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 790 RON | 790 RON | 210 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 5 | 3 | 3 | 7 | 3 | 9 | 8 | 11 | 11 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 34% |
| persoanăadministrator |
| 33% |
| persoanăadministrator | 33% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.