ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
În temeiul art. 318 alin. (15) C.proc.pen., admite cererea formulată de Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara. Constată legalitatea şi temeinicia soluţiei de renunţare la urmărirea penală, dispusă în cauză şi confirmă ordonanţa emisă de Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara. În baza art. 275 alin. (3) C.proc.pen., cheltuielile judiciare rămân în sarcina statului. Definitivă. Pronunţată astăzi, 12.09.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor şi a procurorului prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 38.810 RON | 13.282 RON | 48.354 RON | — | 16.601 RON | -31.753 RON | 2 |
| 2018 | 17.920 RON | -44.090 RON | 58.286 RON | — | 13.252 RON | -45.034 RON | 2 |
| 2017 | 17.100 RON | -56.283 RON | 24.083 RON | — | 23.139 RON | -944 RON | 4 |
| 2016 | 105.961 RON | 55.139 RON | 6.336 RON | — | 61.675 RON | 55.339 RON | 0 |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 38.810 RON | 17.920 RON | 17.100 RON | 105.961 RON |
| Venituri totale | 38.810 RON | 17.920 RON | 17.100 RON | 176.097 RON |
| Cheltuieli totale | 25.140 RON | 61.830 RON | 73.212 RON | 115.675 RON |
| Profit brut | 13.670 RON | 0 RON | 0 RON | 60.422 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 43.910 RON | 56.112 RON | 0 RON |
| Profit net | 13.282 RON | 0 RON | 0 RON | 55.139 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 44.090 RON | 56.283 RON | 0 RON |
| Active circulante | 16.601 RON | 13.252 RON | 23.139 RON | 61.675 RON |
| Stocuri | 16.233 RON | 11.138 RON | 21.970 RON | — |
| Creante | 86 RON | 62 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 282 RON | 2.052 RON | 1.169 RON | 61.675 RON |
| Datorii totale | 48.354 RON | 58.286 RON | 24.083 RON | 6.336 RON |
| Capitaluri proprii | -31.753 RON | -45.034 RON | -944 RON | 55.339 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 4 | 0 |