ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 322.671 RON | -20.482 RON | 205.197 RON | — | 231.843 RON | 26.646 RON | 1 |
| 2023 | 459.077 RON | -9.366 RON | 201.248 RON | — | 248.376 RON | 47.128 RON | 2 |
| 2022 | 426.459 RON | -76.563 RON | 200.206 RON | — | 256.700 RON | 56.494 RON | 1 |
| 2021 | 529.472 RON | -39.062 RON | 160.616 RON | — | 293.674 RON | 133.058 RON | 2 |
| 2020 | 533.787 RON | 87.019 RON | 190.931 RON | — | 363.051 RON | 172.120 RON | 3 |
| 2019 | 765.206 RON | 132.969 RON | 147.211 RON | — | 232.312 RON | 85.101 RON | 4 |
| 2018 | 440.419 RON | 98.824 RON | 182.127 RON | — | 134.260 RON | -47.867 RON | 4 |
| 2017 | 383.890 RON | 62.887 RON | 185.949 RON | — | 39.258 RON | -146.691 RON | 8 |
| 2016 | 193.113 RON | -209.778 RON | 246.630 RON | — | 37.052 RON | -209.578 RON | 12 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 322.671 RON | 459.077 RON | 426.459 RON | 529.472 RON | 533.787 RON | 765.206 RON | 440.419 RON | 383.890 RON | 193.113 RON |
| Venituri totale | 336.343 RON | 459.351 RON | 426.459 RON | 530.598 RON | 534.206 RON | 766.772 RON | 440.677 RON | 385.695 RON | 193.382 RON |
| Cheltuieli totale | 356.825 RON | 464.834 RON | 498.970 RON | 564.471 RON | 442.543 RON | 626.089 RON | 337.450 RON | 318.965 RON | 401.229 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 91.663 RON | 140.683 RON | 103.227 RON | 66.730 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 20.482 RON | 5.483 RON | 72.511 RON | 33.873 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 207.847 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 87.019 RON | 132.969 RON | 98.824 RON | 62.887 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 20.482 RON | 9.366 RON | 76.563 RON | 39.062 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 209.778 RON |
| Active circulante | 231.843 RON | 248.376 RON | 256.700 RON | 293.674 RON | 363.051 RON | 232.312 RON | 134.260 RON | 39.258 RON | 37.052 RON |
| Stocuri | — | — | 87 RON | 4.212 RON | 4.125 RON | 4.125 RON | 4.125 RON | 4.125 RON | 4.125 RON |
| Creante | 202.069 RON | 225.650 RON | 235.542 RON | 272.382 RON | 352.193 RON | 185.573 RON | 101.651 RON | 28.788 RON | 22.252 RON |
| Casa si conturi la banci | 29.774 RON | 22.726 RON | 21.071 RON | 17.080 RON | 6.733 RON | 42.614 RON | 28.484 RON | 6.345 RON | 10.675 RON |
| Datorii totale | 205.197 RON | 201.248 RON | 200.206 RON | 160.616 RON | 190.931 RON | 147.211 RON | 182.127 RON | 185.949 RON | 246.630 RON |
| Capitaluri proprii | 26.646 RON | 47.128 RON | 56.494 RON | 133.058 RON | 172.120 RON | 85.101 RON | -47.867 RON | -146.691 RON | -209.578 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 | 8 | 12 |