ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
satul Cândeşti Vale, com. Cândeşti, camera 4, etajul 1
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 46.050 RON | 8.322 RON | 75.010 RON | 10.500 RON | 78.445 RON | 13.935 RON | — |
| 2023 | 25.050 RON | 2.710 RON | 77.170 RON | 18.005 RON | 64.778 RON | 5.613 RON | — |
| 2022 | 61.875 RON | 20.498 RON | 100.659 RON | 32.208 RON | 71.354 RON | 2.903 RON | 1 |
| 2020 | 33.200 RON | -52.052 RON | 61.901 RON | — | 75.873 RON | -21.559 RON | 1 |
| 2019 | 72.536 RON | -27.328 RON | 47.084 RON | 11.957 RON | 101.151 RON | 30.493 RON | 2 |
| 2018 | 39.475 RON | 30.082 RON | 16.689 RON | 47.789 RON | 110.168 RON | 87.903 RON | 2 |
| 2017 | 58.237 RON | 58.903 RON | 4.977 RON | 85.035 RON | 111.806 RON | 57.821 RON | 2 |
| 2016 | — | -1.282 RON | 1.250 RON | — | 168 RON | -1.082 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 46.050 RON | 25.050 RON | 61.875 RON | 33.200 RON | 72.536 RON | 39.475 RON | 58.237 RON | — |
| Venituri totale | 46.050 RON | 25.050 RON | 61.875 RON | 38.750 RON | 90.415 RON | 120.153 RON | 152.506 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 36.181 RON | 21.836 RON | 39.557 RON | 90.470 RON | 117.018 RON | 89.676 RON | 93.007 RON | 1.282 RON |
| Profit brut | 9.869 RON | 3.214 RON | 22.318 RON | 0 RON | 0 RON | 30.477 RON | 59.499 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 51.720 RON | 26.603 RON | 0 RON | 0 RON | 1.282 RON |
| Profit net | 8.322 RON | 2.710 RON | 20.498 RON | 0 RON | 0 RON | 30.082 RON | 58.903 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 52.052 RON | 27.328 RON | 0 RON | 0 RON | 1.282 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 10.500 RON | 18.005 RON | 32.208 RON | — | 11.957 RON | 47.789 RON | 85.035 RON | — |
| Active circulante | 78.445 RON | 64.778 RON | 71.354 RON | 75.873 RON | 101.151 RON | 110.168 RON | 111.806 RON | 168 RON |
| Stocuri | — | — | — | 891 RON | 241 RON | — | — | — |
| Creante | 30.281 RON | 63.483 RON | 70.368 RON | 12.915 RON | 72.340 RON | 70.410 RON | 68.085 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 48.164 RON | 1.295 RON | 986 RON | 62.067 RON | 28.570 RON | 39.758 RON | 43.721 RON | 168 RON |
| Datorii totale | 75.010 RON | 77.170 RON | 100.659 RON | 61.901 RON | 47.084 RON | 16.689 RON | 4.977 RON | 1.250 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | 35.531 RON | 35.531 RON | 53.365 RON | 134.043 RON | — |
| Capitaluri proprii | 13.935 RON | 5.613 RON | 2.903 RON | -21.559 RON | 30.493 RON | 87.903 RON | 57.821 RON | -1.082 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | — |