ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 99,83% |
| firmă | 0,17% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 241.086 RON | 319.077 RON | 4.705 RON | 490.810 RON | 2.617.310 RON | 2.833.932 RON | 1 |
| 2024 | 225.854 RON | 375.154 RON | 11.427 RON | 454.051 RON | 2.170.317 RON | 2.513.140 RON | 1 |
| 2023 | 193.450 RON | 291.646 RON | 21.752 RON | 472.292 RON | 1.810.271 RON | 2.137.987 RON | 1 |
| 2022 | 170.381 RON | 201.728 RON | 7.441 RON | 490.534 RON | 1.467.866 RON | 1.846.341 RON | 1 |
| 2021 | 118.718 RON | 174.359 RON | 11.831 RON | 494.402 RON | 1.306.946 RON | 1.644.613 RON | 1 |
| 2020 | 199.895 RON | 191.219 RON | 394.752 RON | 511.247 RON | 1.469.250 RON | 1.470.254 RON | 1 |
| 2019 | 233.928 RON | 195.388 RON | 131.330 RON | 528.092 RON | 909.778 RON | 1.279.034 RON | 1 |
| 2018 | 209.340 RON | 174.031 RON | 4.119 RON | 544.938 RON | 542.828 RON | 1.083.647 RON | 1 |
| 2017 | 231.264 RON | 189.413 RON | 7.875 RON | 549.844 RON | 367.647 RON | 909.616 RON | 1 |
| 2016 | 181.719 RON | 144.203 RON | 4.266 RON | 564.219 RON | 160.250 RON | 720.203 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 241.086 RON | 225.854 RON | 193.450 RON | 170.381 RON | 118.718 RON | 199.895 RON | 233.928 RON | 209.340 RON | 231.264 RON | 181.719 RON |
| Venituri totale | 454.611 RON | 512.221 RON | 369.086 RON | 288.111 RON | 237.044 RON | 254.505 RON | 260.573 RON | 226.709 RON | 242.410 RON | 183.083 RON |
| Cheltuieli totale | 86.909 RON | 79.897 RON | 74.202 RON | 84.112 RON | 60.528 RON | 61.131 RON | 62.690 RON | 50.411 RON | 50.573 RON | 35.218 RON |
| Profit brut | 367.702 RON | 432.324 RON | 294.884 RON | 203.999 RON | 176.516 RON | 193.374 RON | 197.883 RON | 176.298 RON | 191.837 RON | 147.865 RON |
| Profit net | 319.077 RON | 375.154 RON | 291.646 RON | 201.728 RON | 174.359 RON | 191.219 RON | 195.388 RON | 174.031 RON | 189.413 RON | 144.203 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 490.810 RON | 454.051 RON | 472.292 RON | 490.534 RON | 494.402 RON | 511.247 RON | 528.092 RON | 544.938 RON | 549.844 RON | 564.219 RON |
| Active circulante | 2.617.310 RON | 2.170.317 RON | 1.810.271 RON | 1.467.866 RON | 1.306.946 RON | 1.469.250 RON | 909.778 RON | 542.828 RON | 367.647 RON | 160.250 RON |
| Creante | 10.922 RON | 20.473 RON | 8.576 RON | 21.131 RON | 19.986 RON | 41.025 RON | 16.858 RON | 23.454 RON | 34.008 RON | 36.315 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.069 RON | 7.240 RON | 21.904 RON | 4.401 RON | 3.475 RON | 7.908 RON | 3.380 RON | 57.495 RON | 5.129 RON | 6.571 RON |
| Datorii totale | 4.705 RON | 11.427 RON | 21.752 RON | 7.441 RON | 11.831 RON | 394.752 RON | 131.330 RON | 4.119 RON | 7.875 RON | 4.266 RON |
| Venituri in avans | 269.483 RON | 99.801 RON | 122.824 RON | 104.618 RON | 144.904 RON | 115.491 RON | 27.506 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 2.833.932 RON | 2.513.140 RON | 2.137.987 RON | 1.846.341 RON | 1.644.613 RON | 1.470.254 RON | 1.279.034 RON | 1.083.647 RON | 909.616 RON | 720.203 RON |
| Capital subscris varsat | 576.000 RON | 576.000 RON | 576.000 RON | 576.000 RON | 576.000 RON | 576.000 RON | 576.000 RON | 576.000 RON | 576.000 RON | 576.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |