ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 180.845 RON | 134.440 RON | 16.635 RON | 0 RON | 151.795 RON | 135.160 RON | 1 |
| 2024 | 165.142 RON | 49.478 RON | 25.260 RON | — | 75.458 RON | 50.198 RON | 2 |
| 2023 | 276.719 RON | 220.107 RON | 52.291 RON | — | 281.796 RON | 220.827 RON | 1 |
| 2022 | 294.751 RON | 215.290 RON | 45.387 RON | — | 261.397 RON | 216.010 RON | 2 |
| 2021 | 248.002 RON | 146.526 RON | 8.651 RON | — | 155.897 RON | 147.246 RON | 3 |
| 2020 | 290.106 RON | 217.363 RON | 12.818 RON | — | 230.901 RON | 218.083 RON | 2 |
| 2019 | 289.152 RON | 199.994 RON | 8.406 RON | — | 247.130 RON | 238.844 RON | 3 |
| 2018 | 193.495 RON | 121.743 RON | 11.515 RON | — | 220.365 RON | 208.850 RON | 3 |
| 2017 | 219.140 RON | 157.967 RON | 6.334 RON | — | 164.983 RON | 158.687 RON | 3 |
| 2016 | 207.744 RON | 177.297 RON | 5.169 RON | — | 183.066 RON | 177.897 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 180.845 RON | 165.142 RON | 276.719 RON | 294.751 RON | 248.002 RON | 290.106 RON | 289.152 RON | 193.495 RON | 219.140 RON | 207.744 RON |
| Venituri totale | 180.845 RON | 165.142 RON | 276.975 RON | 294.770 RON | 248.291 RON | 290.220 RON | 289.155 RON | 193.560 RON | 219.314 RON | 207.744 RON |
| Cheltuieli totale | 22.673 RON | 106.463 RON | 54.694 RON | 77.166 RON | 99.829 RON | 70.735 RON | 86.383 RON | 70.037 RON | 59.154 RON | 28.370 RON |
| Profit brut | 158.172 RON | 58.679 RON | 222.281 RON | 217.604 RON | 148.462 RON | 219.485 RON | 202.772 RON | 123.523 RON | 160.160 RON | 179.374 RON |
| Profit net | 134.440 RON | 49.478 RON | 220.107 RON | 215.290 RON | 146.526 RON | 217.363 RON | 199.994 RON | 121.743 RON | 157.967 RON | 177.297 RON |
| Active circulante | 151.795 RON | 75.458 RON | 281.796 RON | 261.397 RON | 155.897 RON | 230.901 RON | 247.130 RON | 220.365 RON | 164.983 RON | 183.066 RON |
| Creante | 132.301 RON | 48.939 RON | 230.236 RON | 207.016 RON | 111.096 RON | 40.664 RON | 47.956 RON | 42.161 RON | 26.654 RON | 48.307 RON |
| Casa si conturi la banci | 19.494 RON | 26.519 RON | 51.560 RON | 54.381 RON | 44.801 RON | 190.237 RON | 199.174 RON | 178.204 RON | 138.329 RON | 134.759 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 120 RON | — | 38 RON | — |
| Datorii totale | 16.635 RON | 25.260 RON | 52.291 RON | 45.387 RON | 8.651 RON | 12.818 RON | 8.406 RON | 11.515 RON | 6.334 RON | 5.169 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | 8.678 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 135.160 RON | 50.198 RON | 220.827 RON | 216.010 RON | 147.246 RON | 218.083 RON | 238.844 RON | 208.850 RON | 158.687 RON | 177.897 RON |
| Capital subscris varsat | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5 |