ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49.920 RON | 37.917 RON | 39.682 RON | 0 RON | 77.839 RON | 38.157 RON | 0 |
| 2024 | 117.178 RON | 70.425 RON | 2.359 RON | 475 RON | 72.549 RON | 70.665 RON | — |
| 2023 | 109.490 RON | 70.580 RON | 66.688 RON | — | 150.286 RON | 83.598 RON | — |
| 2022 | 98.385 RON | 92.068 RON | 20.398 RON | — | 125.484 RON | 105.086 RON | — |
| 2021 | 42.953 RON | 16.464 RON | 26.216 RON | — | 39.235 RON | 13.019 RON | 1 |
| 2020 | 15.802 RON | -3.685 RON | 33.001 RON | — | 29.556 RON | -3.445 RON | 1 |
| 2019 | 65.865 RON | 24.222 RON | 32.093 RON | — | 44.630 RON | 12.537 RON | 1 |
| 2018 | 33.279 RON | -11.925 RON | 30.049 RON | — | 18.364 RON | -11.685 RON | 1 |
| 2017 | 58.409 RON | 40.062 RON | 38.342 RON | — | 78.644 RON | 40.302 RON | — |
| 2016 | 51.729 RON | 37.233 RON | 993 RON | 614 RON | 37.512 RON | 37.433 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 49.920 RON | 117.178 RON | 109.490 RON | 98.385 RON | 42.953 RON | 15.802 RON | 65.865 RON | 33.279 RON | 58.409 RON | 51.729 RON |
| Venituri totale | 49.924 RON | 117.180 RON | 109.490 RON | 98.385 RON | 42.953 RON | 15.802 RON | 65.865 RON | 33.279 RON | 58.409 RON | 51.729 RON |
| Cheltuieli totale | 4.956 RON | 33.659 RON | 25.427 RON | 5.481 RON | 26.489 RON | 19.176 RON | 40.985 RON | 44.947 RON | 16.680 RON | 12.945 RON |
| Profit brut | 44.968 RON | 83.521 RON | 84.063 RON | 92.904 RON | 16.464 RON | 0 RON | 24.880 RON | 0 RON | 41.729 RON | 38.784 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.374 RON | 0 RON | 11.668 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 37.917 RON | 70.425 RON | 70.580 RON | 92.068 RON | 16.464 RON | 0 RON | 24.222 RON | 0 RON | 40.062 RON | 37.233 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.685 RON | 0 RON | 11.925 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 475 RON | — | — | — | — | — | — | — | 614 RON |
| Active circulante | 77.839 RON | 72.549 RON | 150.286 RON | 125.484 RON | 39.235 RON | 29.556 RON | 44.630 RON | 18.364 RON | 78.644 RON | 37.512 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 22.457 RON | 14.272 RON | 937 RON | 937 RON | 891 RON | 1.387 RON | 235 RON | 202 RON |
| Creante | 2.174 RON | 8.501 RON | 59.875 RON | 46.840 RON | 15.056 RON | 2.111 RON | 4.100 RON | 1.862 RON | 765 RON | 1.885 RON |
| Casa si conturi la banci | 75.665 RON | 64.048 RON | 67.954 RON | 64.372 RON | 23.242 RON | 26.508 RON | 39.639 RON | 15.115 RON | 77.644 RON | 35.425 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 300 RON |
| Datorii totale | 39.682 RON | 2.359 RON | 66.688 RON | 20.398 RON | 26.216 RON | 33.001 RON | 32.093 RON | 30.049 RON | 38.342 RON | 993 RON |
| Capitaluri proprii | 38.157 RON | 70.665 RON | 83.598 RON | 105.086 RON | 13.019 RON | -3.445 RON | 12.537 RON | -11.685 RON | 40.302 RON | 37.433 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
2 contracte atribuite, in valoare de 4.000 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 4.002 lei.
Achizitii directe
2 contracte
4.000 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 21:48).