B&B BYGG & RENOVERING SRL
- J23/1709/2016ILFOVdin 19.04.2016
- J2020000352525GIURGIUdin 21.05.2020in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
satul Palanca, comuna Floreşti-Stoeneşti
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -7.945 RON | 32.234 RON | — | 34.058 RON | 1.824 RON | — |
| 2024 | — | -474 RON | 28.670 RON | 107.776 RON | 38.438 RON | 117.544 RON | — |
| 2023 | — | -790 RON | 28.196 RON | 107.776 RON | 38.438 RON | 118.018 RON | — |
| 2022 | — | -7.315 RON | 27.725 RON | 107.776 RON | 38.757 RON | 118.808 RON | 0 |
| 2021 | 233.712 RON | -33.663 RON | 19.270 RON | 107.776 RON | 37.617 RON | 126.123 RON | 3 |
| 2020 | 932.638 RON | 105.290 RON | 114.272 RON | 107.776 RON | 166.337 RON | 159.841 RON | 7 |
| 2019 | 866.154 RON | -16.511 RON | 218.984 RON | 69.558 RON | 203.872 RON | 54.446 RON | 8 |
| 2018 | 1.139.934 RON | -36.447 RON | 184.152 RON | 34.642 RON | 243.625 RON | 94.115 RON | 7 |
| 2017 | 1.225.718 RON | 258.131 RON | 19.722 RON | 7.727 RON | 270.366 RON | 258.371 RON | 9 |
| 2016 | 703.288 RON | 179.477 RON | 30.684 RON | 12.625 RON | 197.562 RON | 179.677 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | 233.712 RON | 932.638 RON | 866.154 RON | 1.139.934 RON | 1.225.718 RON | 703.288 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 234.131 RON | 937.581 RON | 869.029 RON | 1.145.601 RON | 1.236.187 RON | 706.161 RON |
| Cheltuieli totale | 7.945 RON | 474 RON | 790 RON | 7.315 RON | 265.456 RON | 823.373 RON | 876.867 RON | 1.170.648 RON | 965.749 RON | 507.176 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 114.208 RON | 0 RON | 0 RON | 270.438 RON | 198.985 RON |
| Pierdere bruta | 7.945 RON | 474 RON | 790 RON | 7.315 RON | 31.325 RON | 0 RON | 7.838 RON | 25.047 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 105.290 RON | 0 RON | 0 RON | 258.131 RON | 179.477 RON |
| Pierdere neta | 7.945 RON | 474 RON | 790 RON | 7.315 RON | 33.663 RON | 0 RON | 16.511 RON | 36.447 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 107.776 RON | 107.776 RON | 107.776 RON | 107.776 RON | 107.776 RON | 69.558 RON | 34.642 RON | 7.727 RON | 12.625 RON |
| Active circulante | 34.058 RON | 38.438 RON | 38.438 RON | 38.757 RON | 37.617 RON | 166.337 RON | 203.872 RON | 243.625 RON | 270.366 RON | 197.562 RON |
| Creante | 34.058 RON | 38.438 RON | 38.438 RON | 38.756 RON | 37.616 RON | 92.761 RON | 165.519 RON | 164.946 RON | 143.666 RON | 101.277 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | 1 RON | 1 RON | 73.576 RON | 38.353 RON | 78.679 RON | 126.700 RON | 96.285 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 174 RON |
| Datorii totale | 32.234 RON | 28.670 RON | 28.196 RON | 27.725 RON | 19.270 RON | 114.272 RON | 218.984 RON | 184.152 RON | 19.722 RON | 30.684 RON |
| Capitaluri proprii | 1.824 RON | 117.544 RON | 118.018 RON | 118.808 RON | 126.123 RON | 159.841 RON | 54.446 RON | 94.115 RON | 258.371 RON | 179.677 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 0 | 3 | 7 | 8 | 7 | 9 | — |