| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 123.958 RON | -67.924 RON | 49.529 RON | 7.624 RON | 70.900 RON | 28.995 RON | 1 |
| 2024 | 68.790 RON | -189.177 RON | 18.663 RON | 71.231 RON | 44.582 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 97.150 RON |
| 1 |
| 2023 | 189.987 RON | 4.369 RON | 38.424 RON | 149.090 RON | 175.661 RON | 286.327 RON | 1 |
| 2022 | 70.418 RON | 80.107 RON | 41.289 RON | 219.894 RON | 117.027 RON | 295.632 RON | 1 |
| 2021 | 142.458 RON | 52.798 RON | 82.638 RON | 302.165 RON | 120.571 RON | 218.157 RON | 1 |
| 2020 | 64.810 RON | 3.135 RON | 98.992 RON | 384.436 RON | 88.716 RON | 169.744 RON | 1 |
| 2019 | 92.538 RON | 48.772 RON | 125.537 RON | 466.706 RON | 120.109 RON | 174.387 RON | 1 |
| 2018 | 183.070 RON | 70.553 RON | 198.627 RON | 548.977 RON | 150.036 RON | 126.222 RON | 1 |
| 2017 | 121.583 RON | -11.358 RON | 691.162 RON | 631.249 RON | 775.598 RON | 57.464 RON | 1 |
| 2016 | 92.985 RON | 68.758 RON | 3.047 RON | 890 RON | 71.115 RON | 68.958 RON | — |
| 2016 |
|---|
| Cifra de afaceri | 123.958 RON | 68.790 RON | 189.987 RON | 70.418 RON | 142.458 RON | 64.810 RON | 92.538 RON | 183.070 RON | 121.583 RON | 92.985 RON |
| Venituri totale | 130.831 RON | 67.375 RON | 223.125 RON | 308.179 RON | 300.485 RON | 184.820 RON | 283.867 RON | 264.369 RON | 132.111 RON | 114.501 RON |
| Cheltuieli totale | 198.382 RON | 255.864 RON | 217.454 RON | 227.368 RON | 246.262 RON | 181.037 RON | 234.170 RON | 192.592 RON | 142.648 RON | 44.535 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 5.671 RON | 80.811 RON | 54.223 RON | 3.783 RON | 49.697 RON | 71.777 RON | 0 RON | 69.966 RON |
| Pierdere bruta | 67.551 RON | 188.489 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.537 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 4.369 RON | 80.107 RON | 52.798 RON | 3.135 RON | 48.772 RON | 70.553 RON | 0 RON | 68.758 RON |
| Pierdere neta | 67.924 RON | 189.177 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.358 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 7.624 RON | 71.231 RON | 149.090 RON | 219.894 RON | 302.165 RON | 384.436 RON | 466.706 RON | 548.977 RON | 631.249 RON | 890 RON |
| Active circulante | 70.900 RON | 44.582 RON | 175.661 RON | 117.027 RON | 120.571 RON | 88.716 RON | 120.109 RON | 150.036 RON | 775.598 RON | 71.115 RON |
| Stocuri | 53.083 RON | 20.622 RON | 147.537 RON | 103.607 RON | 47.823 RON | 8.142 RON | 34.136 RON | 34.562 RON | 22.957 RON | 26.985 RON |
| Creante | 11.652 RON | 8.792 RON | 12.076 RON | 11.718 RON | 29.065 RON | 18.824 RON | 34.301 RON | 29.591 RON | 706.073 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 6.165 RON | 15.168 RON | 16.048 RON | 1.702 RON | 43.683 RON | 61.750 RON | 51.672 RON | 85.883 RON | 46.568 RON | 44.130 RON |
| Datorii totale | 49.529 RON | 18.663 RON | 38.424 RON | 41.289 RON | 82.638 RON | 98.992 RON | 125.537 RON | 198.627 RON | 691.162 RON | 3.047 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 121.941 RON | 204.416 RON | 286.891 RON | 374.164 RON | 658.221 RON | — |
| Capitaluri proprii | 28.995 RON | 97.150 RON | 286.327 RON | 295.632 RON | 218.157 RON | 169.744 RON | 174.387 RON | 126.222 RON | 57.464 RON | 68.958 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Termenul nu mai este valabil; complet desfiinţat prin Decizia Preşedintelui Instanţei nr. 54/30.12.2025; vă rugăm să aveţi în vedere doar termenul fixat de completul care a preluat acest dosar.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.