ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
comuna Ip
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoanănu mai e administrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge excep?ia autorită?ii de lucru judecat, invocată de debitoare prin întâmpinare. Admite excep?ia prescrip?iei dreptului material la ac?iune al creditoarei, invocată de debitoare prin întâmpinare. Respinge ca prescrisă cererea formulată de creditoarea SC. A. S. E. SRL, ..., în contradictoriu debitoarea P. S. SRL, ..., având ca obiect preten?ii – ordonan?ă de plată. Obligă creditoarea la plata către debitoare a sumei de 3.200 de lei cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând onorariu avoca?ial ?i taxă judiciară de timbru. Cu drept de anulare, în termen de 10 zile de la comunicarea hotărârii; cererea de anulare se depune la Judecătoria ?imleu Silvaniei. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei azi, 26.02.2023.
Amana pronuntarea la data de 26.02.2024
Amana pronuntarea la data de 16.02.2024.
Amana pronuntarea la data de 13 februarie 2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 317.747 RON | 60.435 RON | 1.770.455 RON | 1.155.732 RON | 707.103 RON | 92.380 RON | 3 |
| 2024 | 7.735 RON | -411.738 RON | 2.581.452 RON | 1.698.099 RON | 915.297 RON | 31.944 RON | 2 |
| 2023 | 2.367.382 RON | -217.055 RON | 3.253.054 RON | 2.615.033 RON | 1.081.703 RON | 443.682 RON | 9 |
| 2022 | 5.612.625 RON | 252.197 RON | 3.192.576 RON | 2.795.864 RON | 1.155.903 RON | 759.191 RON | 15 |
| 2021 | 9.325.816 RON | 1.566.475 RON | 4.312.188 RON | 1.013.663 RON | 3.805.520 RON | 506.995 RON | 19 |
| 2020 | 3.465.515 RON | -66.070 RON | 2.534.014 RON | 739.008 RON | 735.525 RON | -1.059.481 RON | 9 |
| 2019 | 2.033.697 RON | -88.052 RON | 2.823.537 RON | 507.214 RON | 1.322.912 RON | -993.411 RON | 5 |
| 2018 | 1.140.230 RON | 55.310 RON | 1.710.537 RON | 370.858 RON | 434.320 RON | -905.359 RON | 2 |
| 2017 | 134.708 RON | -532.000 RON | 1.765.392 RON | 433.192 RON | 371.531 RON | -960.669 RON | 4 |
| 2016 | 774 RON | -429.069 RON | 1.141.254 RON | 504.574 RON | 208.011 RON | -428.669 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 317.747 RON | 7.735 RON | 2.367.382 RON | 5.612.625 RON | 9.325.816 RON | 3.465.515 RON | 2.033.697 RON | 1.140.230 RON | 134.708 RON | 774 RON |
| Venituri totale | 1.447.231 RON | 939.832 RON | 2.777.155 RON | 6.948.410 RON | 9.351.723 RON | 3.729.167 RON | 2.133.445 RON | 1.141.315 RON | 135.043 RON | 25.858 RON |
| Cheltuieli totale | 1.370.210 RON | 1.351.570 RON | 2.994.210 RON | 6.649.108 RON | 7.645.584 RON | 3.761.034 RON | 2.200.816 RON | 1.074.597 RON | 665.696 RON | 454.904 RON |
| Profit brut | 77.021 RON | 0 RON | 0 RON | 299.302 RON | 1.706.139 RON | 0 RON | 0 RON | 66.718 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 411.738 RON | 217.055 RON | 0 RON | 0 RON | 31.867 RON | 67.371 RON | 0 RON | 530.653 RON | 429.046 RON |
| Profit net | 60.435 RON | 0 RON | 0 RON | 252.197 RON | 1.566.475 RON | 0 RON | 0 RON | 55.310 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 411.738 RON | 217.055 RON | 0 RON | 0 RON | 66.070 RON | 88.052 RON | 0 RON | 532.000 RON | 429.069 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.155.732 RON | 1.698.099 RON | 2.615.033 RON | 2.795.864 RON | 1.013.663 RON | 739.008 RON | 507.214 RON | 370.858 RON | 433.192 RON | 504.574 RON |
| Active circulante | 707.103 RON | 915.297 RON | 1.081.703 RON | 1.155.903 RON | 3.805.520 RON | 735.525 RON | 1.322.912 RON | 434.320 RON | 371.531 RON | 208.011 RON |
| Stocuri | 0 RON | 361.931 RON | 359.153 RON | 102.528 RON | 260.338 RON | — | 594.784 RON | 332.102 RON | 67.153 RON | 51.220 RON |
| Creante | 571.563 RON | 466.460 RON | 543.852 RON | 820.430 RON | 2.287.518 RON | 588.028 RON | 925.826 RON | 29.818 RON | 219.369 RON | 118.050 RON |
| Casa si conturi la banci | 135.540 RON | 86.906 RON | 178.698 RON | 232.945 RON | 1.257.664 RON | 147.497 RON | -197.698 RON | 72.400 RON | 85.009 RON | 38.741 RON |
| Datorii totale | 1.770.455 RON | 2.581.452 RON | 3.253.054 RON | 3.192.576 RON | 4.312.188 RON | 2.534.014 RON | 2.823.537 RON | 1.710.537 RON | 1.765.392 RON | 1.141.254 RON |
| Capitaluri proprii | 92.380 RON | 31.944 RON | 443.682 RON | 759.191 RON | 506.995 RON | -1.059.481 RON | -993.411 RON | -905.359 RON | -960.669 RON | -428.669 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 2 | 9 | 15 | 19 | 9 | 5 | 2 | 4 | 4 |