ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite în parte acţiunea. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 2218 lei reprezentând debit restant. Respinge cererea de obligare a pârâtei la plata sumei de 6257 lei, ca rămasă fără obiect. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de bani reprezentând dobânda legală penalizatoare, aferentă debitului de 2218 lei, calculată de la scadenţa fiecărei sume componente până la data plăţii efective. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de bani reprezentând dobânda legală penalizatoare, aferentă debitului stins prin plată de 6257 lei, calculată de la scadenţa fiecărei sume componente până la data de 20.02.2024. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 1000 lei reprezentând cheltuieli de judecată sub forma onorariului de avocat. Cu apel în termen de 30 zile de la comunicare, care se depune la Tribunalul Bucureşti – Secţia a VIII-a Conflicte de muncă şi Asigurări sociale. Pronunţată azi, 14.05.2024, soluţia fiind pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 432.383 RON | 21.506 RON | 203.856 RON | 103.795 RON | 121.807 RON | 21.746 RON | 3 |
| 2024 | 424.271 RON | 2.762 RON | 64.845 RON | 5.607 RON | 176.185 RON | 116.947 RON | 2 |
| 2023 | 411.122 RON | 105.020 RON | 112.710 RON | 27.162 RON | 210.060 RON | 124.512 RON | 3 |
| 2022 | 410.400 RON | 54.409 RON | 81.707 RON | 30.947 RON | 89.274 RON | 38.514 RON | 3 |
| 2021 | 401.597 RON | -58.456 RON | 224.744 RON | 37.896 RON | 170.952 RON | -15.896 RON | 4 |
| 2020 | 414.573 RON | -39.696 RON | 348.843 RON | 179.534 RON | 211.869 RON | 42.560 RON | 5 |
| 2019 | 441.886 RON | -50.499 RON | 409.977 RON | 275.150 RON | 217.083 RON | 82.256 RON | 6 |
| 2018 | 431.986 RON | 32.395 RON | 255.371 RON | 283.220 RON | 104.907 RON | 132.756 RON | 5 |
| 2017 | 418.417 RON | 100.161 RON | 339.833 RON | 319.298 RON | 120.896 RON | 100.361 RON | 4 |
| 2016 | 171.333 RON | 117.798 RON | 15.604 RON | — | 133.402 RON | 117.798 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 432.383 RON | 424.271 RON | 411.122 RON | 410.400 RON | 401.597 RON | 414.573 RON | 441.886 RON | 431.986 RON | 418.417 RON | 171.333 RON |
| Venituri totale | 436.623 RON | 429.571 RON | 448.802 RON | 423.005 RON | 413.302 RON | 414.573 RON | 441.961 RON | 431.986 RON | 419.190 RON | 171.421 RON |
| Cheltuieli totale | 408.096 RON | 420.767 RON | 340.217 RON | 364.450 RON | 467.702 RON | 450.406 RON | 487.791 RON | 395.271 RON | 314.833 RON | 51.909 RON |
| Profit brut | 28.527 RON | 8.804 RON | 108.585 RON | 58.555 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 36.715 RON | 104.357 RON | 119.512 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 54.400 RON | 35.833 RON | 45.830 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 21.506 RON | 2.762 RON | 105.020 RON | 54.409 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.395 RON | 100.161 RON | 117.798 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 58.456 RON | 39.696 RON | 50.499 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 103.795 RON | 5.607 RON | 27.162 RON | 30.947 RON | 37.896 RON | 179.534 RON | 275.150 RON | 283.220 RON | 319.298 RON | — |
| Active circulante | 121.807 RON | 176.185 RON | 210.060 RON | 89.274 RON | 170.952 RON | 211.869 RON | 217.083 RON | 104.907 RON | 120.896 RON | 133.402 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 6.992 RON | 6.992 RON | 37.371 RON | 70.826 RON | 42.221 RON | 17.037 RON | 11.014 RON |
| Creante | 41.427 RON | 33.101 RON | 40.520 RON | 57.117 RON | 135.132 RON | 132.590 RON | 112.147 RON | 41.385 RON | 68.586 RON | 29.826 RON |
| Casa si conturi la banci | 80.380 RON | 143.084 RON | 169.540 RON | 25.165 RON | 28.828 RON | 41.908 RON | 34.110 RON | 21.301 RON | 35.273 RON | 92.562 RON |
| Datorii totale | 203.856 RON | 64.845 RON | 112.710 RON | 81.707 RON | 224.744 RON | 348.843 RON | 409.977 RON | 255.371 RON | 339.833 RON | 15.604 RON |
| Capitaluri proprii | 21.746 RON | 116.947 RON | 124.512 RON | 38.514 RON | -15.896 RON | 42.560 RON | 82.256 RON | 132.756 RON | 100.361 RON | 117.798 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 6 | 5 | 4 | 4 |
52 de contracte atribuite, in valoare de 924.658 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
52 de contracte
924.658 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 20:23).