ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 60% |
| persoană | 40% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 878.977 RON | 32.652 RON | 113.953 RON | 82.811 RON | 178.689 RON | 147.547 RON | 3 |
| 2024 | 780.768 RON | 15.357 RON | 89.588 RON | 125.612 RON | 158.872 RON | 194.896 RON | 3 |
| 2023 | 951.363 RON | 26.476 RON | 118.952 RON | 182.276 RON | 116.214 RON | 179.538 RON | 5 |
| 2022 | 1.312.429 RON | 283.257 RON | 205.012 RON | 163.040 RON | 604.014 RON | 562.042 RON | 6 |
| 2021 | 677.237 RON | 145.161 RON | 132.690 RON | 117.677 RON | 293.798 RON | 278.785 RON | 4 |
| 2020 | 521.200 RON | 24.904 RON | 86.931 RON | 20.678 RON | 179.977 RON | 133.624 RON | 4 |
| 2019 | 571.002 RON | 167.921 RON | 53.091 RON | 33.080 RON | 296.652 RON | 276.641 RON | 4 |
| 2018 | 281.921 RON | 48.377 RON | 64.452 RON | 60.707 RON | 152.466 RON | 148.721 RON | 6 |
| 2017 | 212.471 RON | 70.409 RON | 7.294 RON | — | 107.637 RON | 100.343 RON | 4 |
| 2016 | 78.673 RON | 29.734 RON | 2.676 RON | 216 RON | 32.394 RON | 29.934 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 878.977 RON | 780.768 RON | 951.363 RON | 1.312.429 RON | 677.237 RON | 521.200 RON | 571.002 RON | 281.921 RON | 212.471 RON | 78.673 RON |
| Venituri totale | 880.143 RON | 785.078 RON | 993.245 RON | 1.312.429 RON | 677.237 RON | 521.200 RON | 571.002 RON | 281.991 RON | 213.730 RON | 78.673 RON |
| Cheltuieli totale | 825.644 RON | 750.928 RON | 957.251 RON | 1.016.048 RON | 525.304 RON | 491.084 RON | 397.370 RON | 230.795 RON | 141.135 RON | 47.736 RON |
| Profit brut | 54.499 RON | 34.150 RON | 35.994 RON | 296.381 RON | 151.933 RON | 30.116 RON | 173.632 RON | 51.196 RON | 72.595 RON | 30.937 RON |
| Profit net | 32.652 RON | 15.357 RON | 26.476 RON | 283.257 RON | 145.161 RON | 24.904 RON | 167.921 RON | 48.377 RON | 70.409 RON | 29.734 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 82.811 RON | 125.612 RON | 182.276 RON | 163.040 RON | 117.677 RON | 20.678 RON | 33.080 RON | 60.707 RON | — | 216 RON |
| Active circulante | 178.689 RON | 158.872 RON | 116.214 RON | 604.014 RON | 293.798 RON | 179.977 RON | 296.652 RON | 152.466 RON | 107.637 RON | 32.394 RON |
| Stocuri | 0 RON | 17.796 RON | 15 RON | 9.920 RON | 126 RON | 0 RON | 12.605 RON | 0 RON | 22.481 RON | 14.588 RON |
| Creante | 24.083 RON | 73.787 RON | 64.684 RON | 298.412 RON | 63.069 RON | 37.478 RON | 51.189 RON | 30.440 RON | 13.730 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 154.606 RON | 67.289 RON | 51.515 RON | 295.682 RON | 230.603 RON | 142.499 RON | 232.858 RON | 122.026 RON | 71.426 RON | 17.806 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 19.900 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 113.953 RON | 89.588 RON | 118.952 RON | 205.012 RON | 132.690 RON | 86.931 RON | 53.091 RON | 64.452 RON | 7.294 RON | 2.676 RON |
| Capitaluri proprii | 147.547 RON | 194.896 RON | 179.538 RON | 562.042 RON | 278.785 RON | 133.624 RON | 276.641 RON | 148.721 RON | 100.343 RON | 29.934 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 5 | 6 | 4 | 4 | 4 | 6 | 4 | 4 |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ofertant · l-a avut terț | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.