RQ FACTORY S.R.L.
- J40/7145/2016BUCURESTIdin 19.05.2016
- J23/2258/2020ILFOVdin 18.06.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 115.068 RON | 19.561 RON | 427.934 RON | 8.244 RON | 85.896 RON | -333.338 RON | 1 |
| 2024 | 19.966 RON | -24.645 RON | 429.604 RON | 14.465 RON | 61.894 RON | -352.872 RON | 1 |
| 2023 | 17.948 RON | -80.314 RON | 446.039 RON | 23.966 RON | 90.213 RON | -331.860 RON | — |
| 2022 | 165.456 RON | -35.592 RON | 437.619 RON | 37.654 RON | 146.885 RON | -251.547 RON | — |
| 2021 | 205.901 RON | 54.517 RON | 361.117 RON | 37.451 RON | 107.674 RON | -215.992 RON | — |
| 2020 | 70.944 RON | -34.089 RON | 358.233 RON | 39.117 RON | 48.607 RON | -270.509 RON | 2 |
| 2019 | 149.494 RON | -71.537 RON | 294.568 RON | 23.726 RON | 33.991 RON | -236.851 RON | 2 |
| 2018 | 54.527 RON | -102.213 RON | 212.580 RON | 13.195 RON | 34.071 RON | -165.314 RON | 1 |
| 2017 | 139.098 RON | -49.567 RON | 177.097 RON | — | 110.191 RON | -66.906 RON | 1 |
| 2016 | 20.706 RON | -17.539 RON | 57.544 RON | 498 RON | 39.707 RON | -17.339 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 115.068 RON | 19.966 RON | 17.948 RON | 165.456 RON | 205.901 RON | 70.944 RON | 149.494 RON | 54.527 RON | 139.098 RON | 20.706 RON |
| Venituri totale | 115.677 RON | 21.049 RON | 20.465 RON | 176.037 RON | 210.643 RON | 78.882 RON | 150.652 RON | 57.211 RON | 141.412 RON | 20.733 RON |
| Cheltuieli totale | 95.026 RON | 45.694 RON | 100.779 RON | 206.435 RON | 149.818 RON | 111.920 RON | 220.651 RON | 158.357 RON | 188.734 RON | 37.651 RON |
| Profit brut | 20.651 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 60.825 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 24.645 RON | 80.314 RON | 30.398 RON | 0 RON | 33.038 RON | 69.999 RON | 101.146 RON | 47.322 RON | 16.918 RON |
| Profit net | 19.561 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 54.517 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 24.645 RON | 80.314 RON | 35.592 RON | 0 RON | 34.089 RON | 71.537 RON | 102.213 RON | 49.567 RON | 17.539 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 8.244 RON | 14.465 RON | 23.966 RON | 37.654 RON | 37.451 RON | 39.117 RON | 23.726 RON | 13.195 RON | — | 498 RON |
| Active circulante | 85.896 RON | 61.894 RON | 90.213 RON | 146.885 RON | 107.674 RON | 48.607 RON | 33.991 RON | 34.071 RON | 110.191 RON | 39.707 RON |
| Stocuri | 18.270 RON | 26.556 RON | 31.674 RON | 13.434 RON | 6.591 RON | 33.562 RON | 30.124 RON | 3.323 RON | 14.749 RON | 19.996 RON |
| Creante | 67.287 RON | 35.350 RON | 56.025 RON | 131.040 RON | 97.383 RON | 5.503 RON | 183 RON | 23.119 RON | 86.394 RON | 19.605 RON |
| Casa si conturi la banci | 339 RON | -12 RON | 2.514 RON | 2.411 RON | 3.700 RON | 9.542 RON | 3.684 RON | 7.629 RON | 9.048 RON | 106 RON |
| Cheltuieli in avans | 456 RON | 373 RON | — | 1.533 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 427.934 RON | 429.604 RON | 446.039 RON | 437.619 RON | 361.117 RON | 358.233 RON | 294.568 RON | 212.580 RON | 177.097 RON | 57.544 RON |
| Capitaluri proprii | -333.338 RON | -352.872 RON | -331.860 RON | -251.547 RON | -215.992 RON | -270.509 RON | -236.851 RON | -165.314 RON | -66.906 RON | -17.339 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — | — | — | 2 | 2 | 1 | 1 | — |